Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~martacz26@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Bardzo głośny nawiew, już przy poziomie drugim. Jednak jest skuteczny - do hałasu po pewnym czasie mozna się przyzwyczaić
~hrabiaa@wp.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
dla kierowcy i pasażera z przodu dużo miejsca, można spokojnie się rozłożyć ;) z tyłu nie wiem nigdy tam nie jeżdże
~Rico
Hatchback 1.8 i 110KM 81kW
Kierowca i pasażer z boku bez zarzutu natomiast pozostali pasażerowie z tyłu w mirę wygodniw jak na takie małe autko
~Zadowolony
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Z przodu bardzo dobrze, z tyłu - jak w małych autkach :) chociaż spokojnie można jeździć we czwórkę
~Szczypek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
z przodu ok, z tyłu dość mało miejsca. ale w sumie czego wymagać od takich gabarytów...
~metabet@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Nawet bardzo wysoki kierowca nie będzie miał żadnego problemu, z tyłu też nie jest tragicznie.
~porsche911
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Z przodu jest naprawde sporo miejsca jak na tak niewielki samochod. Z tylu nie wiem, nie jezdze ;)
~Dawid Ś.
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
co dziwne jak na takie małe auto, ale z przodu miejsca jest dosyć, a z tyłu już trochę gorzej, ale ujdzie.
~volume
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Ja mam 190 cm wzrostu i nie narzekam na brak przestrzeni z tyłu trochę gorzej ale też nieźle
~gogol
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Z przodu jest super - nie za malo nie za duzo - z tylu troche gorzej - w 5 osob nie za ciekawie sie jezdzi.