Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzyku;]
Hatchback 1.2 55KM 40kW
małe a durz;] miałem wersje 5-d i było naprawde dobrze ale z przodu bo z tyłu troche mało;/ ale za to bagarznik rewelacja;] 270l to naprawde dużo;]
~http://forum.krc.cn.pl/viewtopic.php?t=15859
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Bardzo szerokie auto, w porównaniu z konkurentami z przodu jest jak w dużym aucie, a ztyłu jak to w 3 drzwiówce. Trochę za miękkie fotele.
~QdT
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Ehhh troszke większy od malucha a miejsca wystarczy dla kazdego. Więcej niz w BMW mojego kumpla (nie wiem co za model ale jakiś z 3-jek)
~zxjachym@cyf-kr.edu.pl
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Siedziałem z tyłu i przodu i dla mnie jest duzo miejsca. Szkoda że tylna kanapa źle się otwiera. Trzeba najpierw odkręcić śrube w bagażniku
~Art
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Z przodu OK. Z tyłu miejsce dla dwóch osób i to nie wysokich , mało miejsca na nogi. Bagażnik dla mnie wystarczający . Plus za dzielone siedzenia.
~czader@go2.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
nie posdziewalem sie ze bedzie tak dobrze...mam 184 cm i siedze sobie w nim bez problemow, z tylu tez duzo miejsca...a bagaznik ?? suuuper
~Portable
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Z przodu ok, z tyłu...kogo to w sumie obchodzi, to nie autko rodzinne. Po złożeniu kanapy z tyłu można przewieźć sporo bagażu.
~jacwi@o2.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Tu znowu jest conajmniej dobrze, jest wiele samochodów nawet klasy Golfa czy nawet Volvo v50,które miejsca mają porównywalnie.
~zarost
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Jak na auto klasy A jest tutaj wystarczająco miejsca zarówno dla pasażerów jak i dla kierowcy, dosyć duży bagarznik.
Dziennik kosztów dla Renault Clio I
~Kapitanplaneta
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Dla kierowcy większego jest ok i dla pasażera ale dla tych co siedzą z tyłu sprawa wygląda trochę gorzej ale ogólnie jest na plus:)