Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~manolo
Hatchback 1.2 55KM 40kW
polecam 2 osoby wyzsze i 2 nizsze w przeciwnym razie ciasno. 5 osob w tym samochodzie to pomylka chyba ze na krotki dystans!
~timoti
Hatchback 1.1 49KM 36kW
w tym malym autku jest nawet troche miejsca ja przy wzroscie 185cm mieszcze sie bezproblemów i zamna tez sie ktos zmiesc
~x
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jak na samochod tej wielkości wysmienicie, bardzo duzo miejsca z przodu, z tylu w miare wygodnie moze siedziec tylko 2 osoby.
~Gondziorek
Hatchback 1.8 i 95KM 70kW
Zazwyczaj jezdziłem sam ale zdazało sie wziasc i jeszcze 4 os na pokład-na krótki dystans da sie wytrzymac,dla 1 os ideał
~Zapi
Hatchback 1.8 i 95KM 70kW
Doskonale, ale tylko z przodu. Siedzenia tylne mnie nie interesują - niech się wypowiedzą osoby, które jeżdżą na nich :) :P
~Xenomorph0@op.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Miejsca jest sporo pomimo małych rozmiarów samochodu. Po złożeniu tylniej kanapy otrzymujemy całkiem spory bagażnik.
~Diablo86
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Z przodu OK, z tyłu troche gorzej. ALe ja na szczęście z tyłu nie jeżdże :P W 4 osoby podróżuje sie dosyc wygodnie.
~brd
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Jak dla mnie miejsca jest wystarczajaco duzo (jestem przecietnego wzrostu). 4 osby beda przemieszczac sie w miare wygodnie.
~bo.jag@poczta.fm
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Z przodu wystarczająco dużo miejsca. Mam 183 cm i nie narzekam. Z tyłu też jest ok. Mam wersję 3d. i tylko kłopot z wsiadaniem na tył.
Dziennik kosztów dla Renault Clio I
~Jurek z Bydgoszczy
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
kiepskie fotele przednie - po przejechaniu ok. 100 km nogi wymagają gimnastyki, zbyt mało miejsca dla pasażerów z tyłu