Lista ocen Renault Clio I (259) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~latynoski_rower@wp.pl
Hatchback 1.4 i RT 75KM 55kW
Na przednich siedzeniach miejsca jest wystarczająco, wielkiej przestrzeni nie ma, ale to przecież nie ta klasa samochodu. Z tyłu jest gorzej, tylne siedzenia nadają sie raczej na krótsze trasy.
~fabrycy
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Nie ma co narzekać na przestrzeń wewnątrz. Jak na rozmiar auta jest bardzo w porządku, choć jeśli kierowaca ma 190 cm to za jego fotelem nie zostaje zbyt dużo przestrzeni.
~Leszek
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Z przodu dużo miejsca, nad głową tez wystarczająco, a jestem dość wysoki. Z tyłu pasażerowie nie mają za dużo miejsca na nogi. Jak na tą klasę, to auto jest bardzo przestronne.
~Kamil83
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Auto pomimo małych rozmiarów jest stosunkowo duże w środku.Problemy pojawiają sie gdy tylna kanapę zajmują osoby (>185cm) ale czego można wymagać od malej Clio´awki .
~Paweł
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Biorąc pod uwagę wymiary zewnętrzne, ilość miejsca jest więcej niż zadowalająca(ostatnio jechałem nową Fiestą i wypada przy Clio słabiutko,przynajmniej z tyłu).
~Maz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
dobra poza umiejscowieniem popielniczki za lewarkiem. Gdy pasażer próbuje wyrzucić niewielkie śmieci lub strącić popiół z papierosa przeszkadza to w zmianie 1-3-5 biegu.
~tondEK
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Niby małe auto a przestrzenii dla kierowcy i pasażerów co niemiara... Mam 180 cm wzrostu a mimo to pasażer siedzący za mną będący moich gabarytów może podróżować komfortowo...
~2915716
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
ok auto dla dwojga super WIELKA PROSBA JESLI KTOS BEDZIE MAŁ KSIAZKE LUB JAKA INSTRUKCJE OBSŁUGI TO BARDZO PROSZE NA MEILA 2915716@INTERIA.PL LUB GADU GADU 2915716
~arturek@reebok.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Mam 190 cm. i jest dobrze.Za mną mam fotelik dla dziecka,więc córka też nie narzeka.Ale dorosła osoba może mieć trochę mniej miejsca,zwłaszcza niemałych rozmiarów.
Dziennik kosztów dla Renault Clio I
~mariusz się zawiódł na francuzach
Hatchback 1.2 55KM 40kW
mimo małych rozmiarów bardzo dużo miejsc plus za bagażnik i składaną tylna kanapę dla kobitki bardzo ok lub dla faceta-miniaturki, mi było lekko ciasno przy wzroscie 180cm