Lista ocen Renault Clio (2176)

3,3
~adamboro@op.pl
Hatchback 1.2 55KM 40kW
Ogólnie auto nie jest złe, myślałem, że będzie gorsze. Przyjemnie się jeździ, w środku nic nie skrzypi, choć możliwe, że jest to zasługa tego, że według moich spostrzeżeń poprzedni właściciel musiał trochę wygłuszyć deskę rozdzielczą. Przy spokojnej jeździe auto dosyć ekonomiczne i stosunkowo tanie w naprawach. Rozrząd jakieś 150-200zł sprzęgło 300zł. Autem z tym silnikiem dobrze się jeździ w maksymalnie 2 osoby, przy większej ilości nie ma...
2,5
~pavulon_81@tlen.pl
Renault Clio III
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
linia moze sie podobac ale reszta jest przypozadkowana karoserii czyli brak miejsca i inne takie nie dopracowany model wg mnie mam nadzieje ze sie nie bedzie psuł i zawieszenie w polsce wytrzyma troce bez remontu ma sie wrazenie ze renault chcialo zrobic model powyzej segmentu i potem przyszedl pan ksiegowy i wywalil wszystkich dokonczyli chinczycy
2,7
~candino@autograf.pl
Renault Clio III
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Poprzednio miałem CLIO II 1,4 na którym przejachałem 185.000 km w 8 lat. Jak każdy samochód miał swoje wady i zalety. Zdecydowałem się na jego następcę, chociaż miałem zamiar kupić SUZUKI SWIFT. Poddałem się woli rodziny i teraz żałuję. Trzeszczące plastiki, mało komfortowe fotele i tragiczny silnik 1,4 16V . Czytałem komentarze poprzedników i nie wiem czym jeździli skoro tak się zachwycali tym samochodem. Jeśli chcesz poczuć, że jedziesz to...
~gutek_a4@wp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
clio to przypadek bo szukałem 206 i polo trafiło sie akurat clio, auto na ktore wczesniej nie zwracałem uwagi a musze przyznac ze jest super... linia nadwozia cieszy oko jak dla mnie najlepiej wypada tył i bok bo z przodu czegos mi brakuje... autko jest zgrabne a w środku jest całkiem przyjemnie, wygodne fotele, shludny kokpit.... clio jest spokojnym miejskim samochodzikiem z ktorego można czerpac wiele radości i emocji podczas agresysnej...
2,9
~insane
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Możliwe, że kiepski egzemplarz... Ale zadowolony nie jestem. Auto strasznie felerne, co chwilę z czymś trzeba jechać do mechanika/elektryka (w porównaniu z Corsą z takim samym silnikiem i dwa razy większym przebiegiem, w której nic się nie dzieje). Sam nie wiem czemu nie dam 2.
~Pietrek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
nic dodac nic ujac. Naprawde dobre autko. Autko coraz bardziej popularne, chociaz po naszych drogach jezdzi dosc duzo zaniedbanych bardzo modeli. Coz tanie autko to i szacunek do niego taki jakis mniejszy. Niestety troche bardziej popularnosc autka wzrosla u amatorow cudzej wlasnosci a szczegolnie czesci :/, chocaz seryjny immobilizer i klopoty z tym zwiazane odstraszaja partaczy a dla fachowcow w dziedzinie szkoda zachodu dla paru groszy.
~Zylek
Sedan 1.4 i 16V 98KM 72kW
Poza irytującymi pierdołami ok - patrz usterki. Bardzo pakowny jak na wielkość bagażnika. Przy drobnych kolizjach bardzo twardy, praktycznie nie wymaga napraw w przeciwieństwie do innych sam (dotyczy tyl przód).
~mahattma_gandhi
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
Autko spelnia moje oczekiwania i cel do jakiego zostalo zakupione. Mianowicie w 85% autko wykozystywane jest do jazdy miejskiej ( dojazd do pracy, znajomych) tutaj same pozytywne aspekty - niskie spalanie, elastycznosc, male gabaryty i dobra widocznosc - przydaje sie przy parkowaniu. Moze troszke za plastikowe - ale wsrod malych aut nie znalazlem jeszcze idealnego w tym kontekscie.
4,1
~autre
Hatchback 1.1 49KM 36kW
ogólnie jestem zadowolony i być może zmieniając auto(tylko dlatego że potrzebuje większe)pozostane przy marce Renault.Jednak jeśli ktoś oczekuje dobrej dynamiki polecam wersje 1.4
Dziennik kosztów dla Renault Clio
8,2
2,7
~Edip
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
wiele wad...jesli ktos wiele jezdzi nie polecam!!! jesli jednak robi mniej niz 25 000 tys rocznie to moze byc:) autko da sie lubic mimo tylu jego wad i denerwujacego niechlujstwwa w wykonaniu
Renault Clio