Lista ocen Renault Clio V Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW 2019-2020 (7) - Karoseria

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Pod względem stylistycznym fantastyczna. Najładniejsze auto w segmencie. Mimo białego lakieru mojej wersji, wygląda fajnie. Sam lakier wydaje się trwały, po niecałych dwóch latach wygląda jak nowy. Mam zastrzeżenia jedynie do lakierowanych na czarno lusterek. Widać tam sporo mikro zarysowań.
~użytkownik
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Bardzo ładny projekt, ale wydaje mi się, że jak postawić go przy czwartej generacji to ktoś nieobeznany miałby trudność we wskazaniu, który jest starszy, a który nowszy. Świetnie wyglądają ledowe światła.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Wygląd wiadomo kwestia gustu, moim zdaniem faworyt w tym segmencie. Jeśli oglądasz się za nim, gdy odchodzisz od swojego samochodu, to znaczy, że dobrze wybrałeś.
~Kacper
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Jeszcze nie wiadomo jak z korozją bo model za młody ale w kolorze „niebieski iron” karoseria wygląda bardzo ładnie i trwale.
~Bartero
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Póki co brak zastrzeżeń. Młode autko. Wybrałem kolor biały akryl i póki co brak najmniejszych zarysowań. Oby tak dalej.
~R.S.Line
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Młode auto więc nie można się doszukiwać jakichkolwiek usterek. Wizualnie naprawdę piękny samochód i to też zaważyło na jego kupnie
~Zadowolony klient
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Mocno Przeciętna grubość lakieru.
Renault Clio V Hatchback 5d