Lista ocen Renault Clio V Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW 2019-2020 (12) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~użytkownik
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Jak dla mnie największy minus Clio. O ile z przodu jest w miarę okej, biorąc pod uwagę segment, tak z tyłu miejsca nam brakuje. O w miarę komfortowym przewożeniu dorosłych pasażerów z tyłu na dłuższych dystans raczej można zapomnieć przy w miarę wysokich ludziach z przodu. Przy wzroście rzędu 180-190 cm i odjechaniu fotelem, na kanapie zostaje miejsce dla małych dzieci i nic więcej. Jeździliśmy trochę niemiecką konkurencją, czyli Polo i Ibizą...
~Bartero
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Kierowca ani pasażer z przodu nie ma powodu do narzekania, miejsca zarówno na nogi jak i nad głową jest w zapasie. Jeżeli chodzi o tylną kanapę, to zdecydowanie na szerokość dla dwóch dorosłych osób, choć i na własnym przykładzie powiem, że i trzy drobniejsze osoby bez narzekania przejadą dłuższą trasę.
~Janek
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Z przodu nie ma problemów, każdy znajdzie wygodną pozycje. Problem zaczyna się z tyłu, tutaj na nogi jest dużo mniej przestrzeni, ale myślę, że wystarczająco. Jestem również zdania, że jest to zdecydowanie samochód czteroosobowy, piątej osobie może być zbyt ciasno.
~tomasz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Z przodu ok. Wygodne fotele, ilość miejsca wystarczająca. Z tyłu miejsce raczej dla dzieci. U konkurencji bywa lepiej. Bagażnik pojemny i ustawny.
~R.S.Line
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
O ile kierowcy siedzi się komfortowo o tyle wyższy pasażer z przodu może mieć już niekomfortową pozycję
~Mariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Nie ma co narzekać, ale lepiej traktować tylną kanapę jako czteroosobową.
~Zadowolony klient
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Da się w miarę komfortowo jeździć, nawet w dłuższe trasy.
~Galactico
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
w segmencie B trudno oczekiwać więcej :)
~Kacper
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Tylne fotele nieco mało miejsca ale z przodu wypas
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Jak na segment autontonjest bardzo dużo miejsca
Renault Clio V Hatchback 5d