Lista ocen Renault Clio V Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW 2019-2020 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartero
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Za te pieniądze dostać coś podobnie dobrze wyposażonego i z tak dobrymi materiałami wykończenia wnętrza, wręcz się nie da. Wiadomo wziąłem przedostanią wersję Intense i lekko skonfigurowałem co dało sumkę sięgającą niemal 70 tyś zł, co jak na segment B jeszcze niedawno wydawało się być bardzo dużo. Lecz nie narzekam, czuć że Renault zależy by od najniższych segmentów budować sobie świetną renomę.
~Janek
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Relacja jakości do ceny jest fantastyczna. Za tak dobre pieniądze nie ma lepszej oferty w tym segmencie. Nawet wersja Zen, posiada bogate wyposażenie, a wraz z pakietami jest naprawdę warta uwagi. W roku 2021 ceny jednak się podniosły, ale nadal pozostały atrakcyjne.
~R.S.Line
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Myślę, że w tej klasie i za tą cenę nic lepszego bym nie znalazł. Co prawda za blisko 80 tyś zł można by było kupić naprawdę fajny samochód ALE używany. Jeśli chodzi o coś nowego, gdzie nikt wcześniej nam nie pierdział w fotele to konkurencja wg mnie ma mniej do zaoferowania
~tomasz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Ciężko oceniać: z jednej strony auto bardzo komfortowo i przyjemnie jeżdżące, dające dużą frajdę z prowadzenia a do tego ciche i dobrze zmontowane, Z drugiej strony awaryjne ponad miarę i zdecydowanie za dużo spalające w czasie jazdy typowo miejskiej.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Wykonanie całkiem niezłe, ale po ok. dwóch miesiącach użytkowania przy delikatnym ruchu kierownicą czasami, raz na parę dni było słychać pisk ocieranego plastiku/ gumy przy kierownicy. Po kolejnym miesiącu przestało piszczeć.
~użytkownik
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Jest dobrze, auto w środku prezentuje się jak dla mnie sporo lepiej niż poprzednia generacja, wyposażenie jest dobre, oferty też są stosunkowo niezłe w porównaniu do rywali.
~Kacper
Hatchback 5d 1.0 TCe 100KM 74kW
Mógłby być odrobinę tańszy ale jakość nadrabia
~eddy
naprawdę udane auto