Lista ocen Renault Grand Scenic II Grand Scenic (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skansenik@poczta.onet.pl
Grand Scenic 1.6 16v 110KM 81kW
Na pierwszy rzut ok to rewelacja. Sporo materialow sie poprawilo, ... ale no toz czlowieka trafia jak auto z przebiegiem 8000 km potrafi sie rozlazic w srodku, a serwis Ci wmawia iz nie odpowiadaja za uszkodzenia mechaniczne - trzeszczace i swiszczace drzwi kierowcy, tylne fotele wydajace dziek swierszczy, 3-4mm szczeliny slupkow bocznych, odksztalcajace sie plastiki przy podsufitce. Porazka. Konkurencja, czy bardziej wiekowe auta srawuja sie...
~Marcin41
Grand Scenic 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Nie wiem dlaczego ale dzieki temu że za sprawą starszych awaryjnych modeli reno opinie o Renault są takie sobie, ceny są mocno atrakcyjne , sceniki w zasadzie w standardzie są bardzo dobrze wyposażone , gdzie u konkurencji prózno szukać takiego wyposażenia bez dopłaty. Jak dla mnie to rewelacja - rodzinny van w cenie komktowego kombi oczywiście jeśli mowa o 3 letnim uzywanym aucie .
~vsebaka
Grand Scenic 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
za 30tyś zł 5 letnie auto w full opcji? tak, mozna ALE, to francuz więc elektronika lubi płatać figle, czasem włącza się sam przedni parkotronic podczas jazdy, czasem piszczą niezapięte pasy w wolnym niezajętym miejscu, to drobnostki. Autko oceniam na 4 w skali 1-6. Nie powala na kolana ale jest w miarę wygodne i za rozsądne pieniądze.
~pogar
Grand Scenic 1.9 dCi FAP 130KM 96kW
Na początu Scenica wogóle nie brałem pod uwagę. Myślałem o zakupie 2-3 letniego Forda S-Max lub Galaxy. Potem kolega mi doradził obejrzenie Scenica.. Jak się okazało w cenniku, za cenę używanego Forda mogłem mieć nowy samochód. Pozostało więc tylko odwiedzić salon. Szczeniak spodobał mi się od razu i już wiedziałem że go chcę.
~Norbert
Grand Scenic 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Cena adekwatna do jakości. Nie jest źle. Wszystko dobrze spasowane, zero skrzypów, jęków itp. Mogłem trochę dopłacić i wybrać wersję Bose Edition (przyciemniane tylne szyby, inne nagłośnienie, alufelgi itp), ale generalnie moja wersja ma wszystko co mi jest potrzebne ;) (navi, tempomat, ESP i inne).
~JC
Grand Scenic 1.4 TCe 16v 130KM 96kW
Za cenę którą zapłaciłem - auto bardzo dobrze wyposażone, bezawaryjne, wygodne. Można narzekać na jakość wykładzin w bagażniku, czy w z tyłu dolnej części przednich foteli. Materiałowa tapicerka dość wytrzymała, ale już trochę zmęczona po 7 latach intensywnego używania.
~ArtB
Grand Scenic 1.5 dCi 105KM 77kW
Pakiet wyposazenia privilege, bezowo brazowa tapicerka, ciemne szyby, tom tom, czujniki sraty tempomaty, bluetooth. Jest wszystko za cene 5 lat starszego volkswagena.Moze materialy moglyby byc ciut lepsze, ale farba z klamek nie zlazi jak u niemca
~Vuko
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Chyba nikt nie daje tyle co Renault jeśli chodzi o wyposażenie. Z racji nie najlepszej opinii o marce auta są zdecydowanie tańsze niż konkurencja. Jakość o niebo lepsza niż w poprzednich generacjach. Auta świetnie wykonane i bezawaryjne.
~Mw
Grand Scenic 2.0 16v 140KM 103kW
Kupiłem 4 letnie auto za mniej niż 1/3 tego, ile analogiczna wersja kosztuje w salonie (32tys do 100tys). Samochód bezproblemowy. Uważam zakup za udany. Wykończenie, spasowanie materiałów, są na wysokim poziomie.
~gutowski dariusz
Grand Scenic 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
wszystko napisałem wyżej więc cóż kwestia do dyskusji gdyby nie gwarancja drogo by mnie to kosztowało a co do spalania trudno mi wyliczyć proszę sie nie sugerować tymi danymi powyżej po prostu nie wiem z taka dokładnośćią
Renault Grand Scenic II Grand Scenic