Lista ocen Renault Laguna II (736) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 788 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~splice
Hatchback 2.0 i T 16V 165KM 121kW
- 2 podnośniki szyb - zamek - zawór sterowania turbo - popękane rury od turbo - zacinający się tłoczek zaciska hamulcowego - całe przednie zawieszenie - poduszki silnika - sprężyny przednie - układ wydechowy - cewki - pocenie silnika Mało? Myślę że starczy, bo już mi się pisać nie chce... :/
~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Mnóstwo drobnych awarii elektroniki. Karta (mikrostyki), mechanizmy podnoszące szyby (135 zł/szt), silniczki zamykające drzwi w zamku centralnym ( całość ok 85 zł/szt), światła cofania jak było sucho na zewnątrz działały w deszcz i wilgoć nie, przygasające bez powodu podświetlanie tablicy rozdzielczej,
~Ben
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
~Older 66
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Wkurzają mnie niezbyt dokładnie spasowane plastiki, co generuję lekkie piski i skrzypienie. Ale tego francuzi chyba nie przeskoczą. Mam nieodpartą chęć sprawdzić to w Lagunie III. Nie wiem jeszcze bo szczerze mówią Reniami jeżdżę od 2001 roku i zastanawiam się też czy nie zrobić sobie jakiejś odskoczni.
~Ppiat
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Jedyna rzecz która wymieniono po gwarancji w ramach pakietu pogwarancyjnego to były czujniki wysokości osi do regulacji zasięgu xenonów. Niestety fabryka nie zapewniła odpowiedniego uszczelnia i woda zrobiła swoje. Po bezpłatnej wymianie w serwisie - zero problemów - wtyczkę uszczelniono.
~Piotr999999
Hatchback 2.0 i 16V 135KM 99kW
Nigdy Mnie nie zawiodło i wiem że nie zawiedzie. Dbam o Auto i wiem że taki samochód będzie niezawodny . Części do Renault nie są drogie i opinia o Lagunach że to Królowa lawet to nie zgadzam się z tą opinia bo kilku znajomych też maja takie auta dłużej niż ja i nigdy im się nic nie działo.
~anonim221
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest kilka rzeczy do zrobienia ale to się nie pali!: 1.)antena czujników ciśnienia w kołach 2.)rozrząd 3.)czujnik poziomowania 4.)silniczek tylnej wycieraczki(jak kupiłem to już go nie było) 5.)tuleja tylnej belki(częsta przypadłość ) 6.) silniczek centralnego zamka (także częsta przypadłość)
~krzysparco
Kombi 1.9 dCi 100KM 74kW
w ciagu roku uzytkowania i przejachniu 30 tys km moge powiedziec ze padl czytkik kart kuypilem uzywke za 100zl i nic sie nie dzije jedzilam przez tydzin na zepsutym czytniku, nastepnie 3 mieisce temu zaczla wyc pompa wspomagania koljny drobiazg do lata wytrzyama bez problemu bo kierwonica chodzi leciutko.
~Laguna___1.9dCi
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
Jak narazie nic, kompletnie nic przy nim nie robię, poza oczywiście niezbędnymi wymianami oleju, płynów, filtrów itp. po prostu leje i jeżdżę. W niemieckich autach, jakoś zawsze coś wymieniałem: amortyzatory, poduszki, końcówki wahaczy (bardzo często Lomforder), końcówki układu kierowniczego itp.
~carland@o2.pl
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
czujniki ciśnienia- kto to wymyślił !!! będąc w Chorwacji wszystkie 3 mi się paliły od tamtego gorąca.gdy wróciłem do kraju przestały jak jeden. Pasy bezpieczeństwa- od pikacza głowa puchnie, doliczyłem się 40 impulsów w 3 tonacjach, można oszaleć zwłaszcza jak się jeżdzi po mieście.