Lista ocen Renault Laguna II (736) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 788 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AdamG666
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Gdy kupiłem Lalkę trzeba było poprawić kilka mankamentów. Raz urwał mi się czujnik znajdują cy się pod podwoziem, który odpowiadał za ekran nawigacji oraz siedzenia elektryczne. Obydwie te rzeczy przestały działać. Naprawa kosztowała 400 zł. Trzeba było wymienić akumulator, oraz panewki. Do dziś nic nie daję się we znaki.
~Piterek
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
jest dobrze.Drązki kierownicze wymieniłem przy 40000(prawa strona poleciała,ale wymieniłem obie TRW po 63zł)+zbieżność 80zł bajka...Elektronika to naprawa karty za 50zł i raz swiecił mi komunikat dot.wody w filtrze paliwa.Słabo działa czujnik deszczu-dziala jak chce...Mysle ze cos padnie w zawieszeniu bo dziury sa.ogolnie jest ok.
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
z drobiazgów to: 1. przełącznik otwierania szyby przedniej prawej 2. końcówki drążków stabilizatorów przednich, po 1szt z każdej strony, ale to standard w zawieszeniu na polskich drogach... ale muszę zaznaczyć, że jeżdżę bardzo dynamicznie, nie zwalniam przed torami tramwajowymi i specjalnie nie zwracam uwagi na dziury ;)
~henryk
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Od nowości przejechane 140 000 praktycznie bezawaryjnie co roku robię przegląd w serwisie Renault,oczywiście było parę ingerencji co drugi przegląd wymiana klocków ,raz wymieniane tarcze hamulcowe,żarówki ksenonowe,raz jakiś czujnik przy turbinie,może jeszcze jakiś drobny detal był wymieniany ale tak na szybko nie pamiętam...
~msuru
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
psuje się zawieszenie , pompa wspomagania układu kierowniczego, podnośnik okna, podparcie fotela kierowcy, moduł zamka od strony kierowcy(400 zł), czujniki ciśnienia powietrze w kołach już nie działają(winna centralka), zamek pokrywy slnika(działa czasem), po 2 latach nagle padł akumulator(w Toyocie pracował 7 lat)
~Sylwester
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Praktycznie cały czas coś się psuło, nawet w 1 roku eksploatacji - zamek centralny, regulowane oparcie na plecy, czujnik temperatury (silnik), czujnik ciśnienia w kołach,itp, itd. Elektronika płata figle i za każdym razem trzeba auto podłączać do komputera (nie muszę dodawać, że za każdym razem trzeba za to płacić)
~Zadowolony Jędrek.
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Poza wspomnianym zawieszeniem i normalnymi wymianami eksploatacyjnymi (jedne wcześniej , inne dłużej wytrzymują ) to niemiałem żadnych problemów,oby tak dalej!!! a ma niemało przejechane km. i nigdy dotąd mnie mnie zawiódł.(Może laguna ma szczęście że trafiła namnie?) po prostu dbam o auto i tak samo mi się odpłaca!!!!
~Antycham, Warszawa
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
Po 2 latach zardzewiał mechanizm tylnej wycieraczki - całość do wymiany, przeciekająca w myjni tylna klapa - powód złe zamontowanie wiązki kabli, które uciskały uszczelkę; słabo domykające się tylne drzwi, nie chowają się z powrotem do zderzaka wysuwane dysze spryskiwacza refletorów - trzeba je wpychać ręką
~muzzy77
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
to prawda ze trzeszczy prawie wszystko. gdybym kupil to auto w tej wersji z salonu za 130 tys to bym sie zalamal. ale jak na uzywane to jest calkiem przednio. po doswiadczeniach z "grajacymi"plastikami w octavii wszystko jest do przejscia. pare drobiazgow do zrobienia by sie znalazlo ale nie ma co byc az tak drobiazgowym chyba?
~wlasiukk@wp.pl
Hatchback 1.9 dCi 110KM 81kW
na początku coś z komputerem, bo silniczek czasami zamiast 110KM miał hyba 30KM ! Po wymianie softu ok. Tak jak mówiłem wcześniej jakieś poduszki, jaśki czy co tam jest przy skrzyni biegów ... Raz mi się zacieło otwieranie klapy od wlewu paliwa, to usunołem problem brzeszczotem i tera mam z tym spokój :)