Lista ocen Renault Laguna II (736) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 788 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba83
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Szyby z przodu skrzypią tak, że wstyd otwierać okna przy ludziach wokół. Radio fabryczne Cabasse bardzo słabo wyłapuje stacje radiowe, czemu zapewne winna jest antena ,,wkomponowana\" w tylną boczną szybę, plastiki skrzypią, klamki i tworzywo przy sterowniku szyb obłażą jak wąż...
~Damian
Kombi 1.9 dCi 130KM 96kW
co do drobiazgow to denerwuja tylko czujniki cisnienia w kolach ale jesli ktos chce mozna je po prostu wylaczyc i po problemie, jeszcze jedna rzecz irytujaca to dosc czesto przepalaja sie zarowki z przodu(chyba ze to wina zarowek bo nie kupowalem z gornej polki)
~Sebastian
Kombi 2.0 i T 16V 163KM 120kW
popsuła mi się szyba elektryczna od kierowcy i raz odmówił posługi szyberdach, ale po zdjęciu klemy z akumulatora powrócił do żywych (od tamtego czasu nie darzę go zbytnim zaufaniem), żadnych kłopotów z kartą ani elektyką czy elektoniką, czujniki ciśnienia w kołach tez działają
~nicko55@interia.pl
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
jak na razie mnie osobiście nie zawiódł mój samochód, przy rocznej eksploatacji nic się nie popsuło. każdy drobiazg i detal działa jak należy, a samochód ma już 4 lata... czasy że renault robił niedopracowane samochody już chyba minęły :) ja jestem osobiście dobrej wiary
~piotr 28
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
i tu zgadzam sie z wszystkimi posiadaczami laguny. Karta za delikatne luty podświtlenie klimy za delikatne luty ,czytnik karty za delikatne plastiki sprężynowe i to może denerwować ale teraz to już nie są duże koszty ale... jest mała skaza na tym modelu jeżeli chodzi o drobiazgi
~marcinn
Kombi 2.2 dCi 150KM 110kW
nigdy juz nie kupie renaulta i radze innym unikajcie tych aut jak ognia bo wydacie na naprawe krocie a serwis jest tak drogi ze poprostu majac bmw to nie wydasz tyle co na renaulta.Szczerze mówie jeździ sie wygodnie ale bez przesady nie za takie stresy i koszty
~CychoR
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Gdy silniejszy mężczyzna mocno wcisnął guzik otwierający szybę, to wpadł do środka. 2 minuty pracy z drutem i naprawione. Podobna sytuacja ze stacyjką na kartę - wpadła do środka - pół minuty przywracania jej na miejsce i gotowe. Odpadła wajcha do regulacji fotela.
~Pawcio
Kombi 1.9 dCi 120KM 88kW
strasznie awaryjny - non stop jakies czujniki i pierdolki,przepalone zarowki , sygnalizatory, wycieraczka tylnej szyby przestala dzialac- silownik w tylnej szybie wypchnol ja i stlukl, lampka podswietleni schowak raz dziala raz nie - mala dokladnosc wykonania
~maxio
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
zrobiłem 3 tys w Polsce na razie wszystko działa jak czytam opinie to się boję lecz ufam, że to dotyczy roczników z 2001-2002 czyli tzw. chorób wieku dziecięcego; po 2003 to konstrukcja sprawdzona moj przebieg świadczy że laguna nie stała w garazu z podu awarii lecz zjeżdzała swiat

Usterki Renault Laguna II

Renault Laguna II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sawcio
Hatchback 1.8 16V 120KM 88kW
Tylko w ciągu pierwszych dwóch lat eksploatacji zepsuły mi się:2razy silniczek od prz. szyby;6razy!!!przepustnica;zamek centr;komputer i masę rzeczy w zawieszeniu.Piratem drogowym nie jestem.Makabra!! Dostałem charczące głośniki ,których wymiany nie mogłem się doprosić