Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek78
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
komfortowy i ekonomiczny minivan rodzinny z klimą , pełną elektryką, dwoma szyberdachami za 5000? dla mnie rewelka
~Mateusz
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Kupiłem to auto za 9900 w 2012 czy tam 2013 roku i uważam, że za te pieniądze można było kupić dużo lepsze auto.
~kornik
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Za kilka tysięcy złotych można mieć duży, wygodny i tani w utrzymaniu samochód. Nie płaci się też za niemiecką markę ;)
~Maniac
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za bardzo przyzwoite pieniądze otrzymujemy naprawdę fajne rodzinne auto myślę, że dużo lepsze niż nie jedno kombi.
~Krzysztof
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Co tu duzo mówić bogato wyposażony minivan 2 litrowy kosztował tyle co Golf 1,6 100 KM gorzej wyposażony. Nie zamieniłbym nigdy.
~tatanatanaitymona
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
cena jest przystępna na rynku wtórnym a i wybór duży, choć ciężej kupić właśnie dTi - ale właśnie one są najbardziej poszukiwane
~krzysztof_WP
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
cena auta przystępna. Dużo dodatków przydatnych dla kierowcy. Auta cieszą się złą opinią z racji i tu cytat :\"....bo to francus
~Marcin
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Za niewielkie pieniądze otrzymujemy dobrze wyposażony samochód, może nie ma tu szaleństw ale golasem też nie jest.
~arrtureno
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jest dobrze wykonane. Tapicerka się nie przeciera, nie skrzypi deska rozdzielcza. Za tą kwotę jak najbardziej auto można polecić.
~marcinex_psv
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Autko warte swojej ceny, dla osób które chcą bezpiecznie przewieźć swoją rodzinę czy znajomych idealne rozwiązanie.