Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mroofczak
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Powyżej 10-cio letnie auto musi mieć swoje wady. W moim lakier bezbarwny lekko się łuszczy, plastiki są twarde i trzeszczące. Biorąc pod uwagę że jest to auto do 10 tyś. złotych to można na to spojrzeć przez palce.
~RoN
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Za niewielkie pieniądze dostajemy nieźle wyposażone auto, w którym psują się pierdoły i zawsze dowozi człowieka z punktu A do B. Na rdzewiejące progi można przymykać oko dopóki znoszą podnoszenie na podnośniku.
~Roman74
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Aby kupić C-maxa, Zafirę albo Turana trzeba minimum 5 - 8 tyś zł więcej. Ja bym nie przepłacał i kupił drugi raz Scenica. Dużo tanich zamienników - a ja myślałem że tylko Golf ma tanie części, a tu miła niespodzianka.
~Marcin1978
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Za cenę 15 000 zł otrzymujemy auto kpl wyposażone. Konkurenci (Zafira, Turan, C-max) są o minimum 5 000 zł drożsi (a wcale nie lepsi). Pomimo wieku stylistyka wciąż może się podobać. Deska rozdzielcza bardzo czytelna.
~tobik
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest to chyba najtansze rozwiazanie na rynku w segmencie aut 2000-2003 ci co mysla nad zakupem freelandera, niech lepiej dobrze sie zastanowia. Wykonanie i ergonomia scenica jest 10 razy lepsza niz np freelander
~wredny
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
za ta cene nie spodziewalem sie niczego super, ale w koncowej ocenie jest ok, mam mesia 230 kompresor z tego samego rocznika i byl czensciej u mechanika niz reno ( ale za to mesiem sie przemieszcza konfortowo )
~ABCD
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Za egzemplarz który posiadam zapłaciłem wprawdzie kilka tysięcy więcej od średniej rynkowej ceny, ale w zamian otrzymałem niezawodny samochód z doskonałym wyposażeniem (wersja privilage).
~niezgud@o2.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jak na auto za 20 000 to uważam, że jest warte swojej ceny. Dobrze utrzymane, w dobrym stanie. Oczywiście wymagało pewnego dodatkowe wkładu finansowego, ale niektóre części po prostu się zużywają.
~Piotrek
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Porównując Scenica z innymi minivanami wypada on bardzo dobrze... Ja za swojego dałem 17,5 tys zł + opłaty. Do tego sekwencyjny wtrysk gazu 3tys zł (gaz już mi sie prawie w całości zwrócil)
~kierowca_bombowca
RX4 2.0 i 140KM 103kW
w chwili zakupu jako jedyny oferował za swoją cenę tyle miejsca, dobry 2-litrowy silnik, klimatyzację, radio i parę innych rzeczy. inne samochody z takim wyposażeniem kosztowały 10-15tys zł więcej.