Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Max
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Ładne, wygodne, tanie i dobre auto. Równoroczna Zafira dużo droższa a wcale nie lepsza. Auto jest naprawdę tanie w utrzymaniu
~Mariusz
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
napewno jest warte większych pieniedzy niż to widać na rynku. Ponadto warto kupić wersje bogate (klimatronic, skóra itp.)
~lukasszafr@op.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
wiadomo im wyższa sena tym lepszy komfort, ale mnie wystarcza to co mam :D i śmiało mogę powiedzieć zadowalająca.
~Tomek setunia_1969@vp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Z perspektywy czasu być może kupiłbym benzyniaka, można go dostać parę tysięcy taniej, a ropa kosztuje już drożej od benzyny.
~Bogdan
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
za dobry egzemplarz z prawdziwym i niskim przebiegiem i fULL opcja trzeba troche zaplacic ale ja nie zaluje...
~marek1313@onet.eu
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
No nowy był zdecydowanie za drogi, choć w tej klasie można zaobserwować co rok i tak tendencję zwyżkową cen nowych wozów.
~deny186@op.pl
Minivan 1.4 i 75KM 55kW
ABS, 4 poduszki, elektyczne szyby i lusterka, klimatyzacjia, orginalne CD centralny zamek + praktyczny van za 21000 tyś - WARTO!
~PINIO 07
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
NOWY BARDZO DROGI DLA LUDZI ZAMOŻNYCH.DLA MNIEJ ZAMOŻNYCH POLECAM UŻYWANY--SAM KUPIŁEM,JEŻDŻĘ,NIE NAŻEKAMI JESTEM ZADOWOLONY.
~siomek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Sprowadzony z Niemiec, po ciptuningu 1.9 DTI 120KM ful wypas (elektryka, klima, navi, webasto …) Super – polecam
~Quidin
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
Cena jest trochę wygórowana, ale to jest nic w porównaniu do tego, co musimy zapłacić w serwisie za bieżące naprawy