Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Juwe
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
To zależy od serwisu, na częściach oryginalnych trochę drogo. Nie polecam egzemplarzy starszych i do przebiegów powyżej 15 tys rocznie. Ogółnie dobry model jak się mało jeździ. Byłem pierwszym właścicielem.
~romulus13@poczta.onet.pl
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Cudo auto,nic nie skrzypi , na trasie rakieta , a skórzane siedzenia rewelacja , nawet plastikowe błotniki dzięki którym z małej stłuczki na parkingu wydziemy z nieuszczuplonym portfelem
~Rx4
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Ceny samochodów są bardzo niskie, ale trzeba dobrze obejrzeć auto przed zakupem, najlepiej u jakiegoś dobrego mechanika, zawieszenie i wycieki oraz podpory wału przede wszystkim
~Przemek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Uważam że jaka cena taka jakość i nie można się spodziewać niczego lepszego od francuza. Elektronikę i całe okablowanie wywaliłbym i odesłał z powrotem do Francji.
~mateusz_soboni
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Taki samochód za taką niską cenę? Tylko 9 900 zł. Autkiem jeździ się bardzo dobrze, także za takie pieniądze takie auto to aż dziwne. Oby autko służyło i służyło.
~Seico
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Dobrze wyposażone egzemplarze używane można kupić już za naprawdę śmieszne pieniądze.Plastiki trwałe oczywiście jeśli ktoś o nie dba, a auto nie służy do przeprowadzek.
~Scenic
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
W środku plastiki nie najlepszej jakości szybko się wycierają, ale nie trzeszcza podczas jazdy, zwłaszcza kierownica wykonana z jakiejś pianki szybko się wyciera.
~jacko
Minivan 1.6 i 75KM 55kW
stosunkowo tanie auto a cena powinna być jeszcze niższa bo wcale scenic szału nierobi, prócz tego że jest wygodne to wszystko przestało mi sie podobać po 2miesiącach a mam go rok.
~mąż i ojciec
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Sceniki są tanie, więc jeżeli mamy pewne źródło to można brać, bo kilka lat pojeździ, a jest super wygodny w obsłudze (piszę jako kierowca/pasażer a nie mechanik).
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I
6,6
9,2
8,2
10,5
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jak na vana to oszczedne auto na lpg trasa KALISZ-KATOWICE-KATOWICE-KALISZ wyniosła 580km przy sredniej ok 90-100km/h spalił 50 litrów lpg koszt wyjazdu wyniósłok 110zł