Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wotr202@wp.pl
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Kupiłem auto okazyjnie, ale po zrobieniu niezbędnych napraw, cena była bardzo wysoka. lepiej kupić auto drożej ale w lepszym stanie technicznym i z pewnego źródła.
~paweł
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
jak za dość wygodny i konfortowy pojazd dla 4 osobowej rodziny z malym dzieckiem i nie zliczoną ilością szpargałów do zabrania w droge to całkiem nieżle. osobiście jestem zadowolony.
~Voyteck
Minivan 1.9 dT 95KM 70kW
obecna ceny tego modelu na rynku, na pewno dają świetny stosunek ceny do jakości dla rodzin, które sporo podróżują. Ja raczejkożystam z nigo częściej sam, ale i tak się opłacało!!!
~NIE POLECAM !!!!
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Cena nie jest zbyt wygórowana ale zastanowił bym się czy warto kupić taki niewypał renault , kompletne dno , jechałem nim do berlina i wrócił na lawecie silnik nawalił
~ryszard.S.
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
przereklamowane, ale auto typu SCENIC jest bardzo dobre, nie przejdę na niskie nawet wyższej klasy., cena auta była zdecydowanie za wysoka, moim zdaniem o ok. 15%,
~Rafal.O
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
W moim przypadku doskonale kupilem sam za granica w 2004(styczen) - przed zmiana przepisow.Koszt to 39 tys zl na gotowo z rejestracja przykrecona w Polsce....:-))
~marcin0218
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za 8 tys jakie za nie dałem uważam że auto rewelka :) Aczkolwiek nie polacam jak ktoś lubi szaleć :) Aczkolwiek wyprzedzenie tira to nie problem :)
~PJ40
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Podobno mój był zajechany i stąd takie koszty. Jeżeli więc ktoś trafił na zadbany egzemplarz... tyle tylko że dzisiaj te auta mają minimum 10 lat !!!
~KRZYSZTOF
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
ALE nowy scenik to porażka FINANSOWA . nie podoba mi się wskaźnik cyfrowy , gdyby tak umieścili te wskaźniki z LAGUNY to bym się zastanowił.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I
6,6
9,2
8,2
10,5
~pawelsnoch@hotmail.com
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Rewelacja. Samochód z takim wyposażeniem - brakuje tylko skóry i elektrycznych szyb z tyłu - kupiony nowy w salonie za 9800 euro? Rewelacja.