Lista ocen Renault Scenic I (274) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 566 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawek_ml@wp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
mój zakup to marzec 2009r auto z 1999 diesel 1.9 98Km za 14tyś + nówki zimówki fulda. uwazam ża za bardzo rozsądną cenę, sprzedający to osoba prywatna
~Andrzej
Minivan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za takie pieniądze można by kupić dość mocno używanego najmniejszego japończyka jak yaris, w tym samochodzie przewoziłem 2 osobową sofę bez demontażu
~jadorb
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Tyle miejsca, z takim wyposażeniem, z takim silnikiem i taką wygodą, w dodatku przyzwoicie wykonane - za taką cenę - tu może być tylko pięć gwiazdek.
~Arek
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Jest warte swej ceny - auta tej samej klasy np,. niemieckie lub japońskie są o 20 do 30% droższe - tylko za znaczek, bowiem jakość jest porównywalna
~Steffi
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
ja mam używke oczywiscie sprzedaję , bo mam go juz dosyć , wygląda na to , że przez 2 lata jakies 7 tysi plus koszty napraw to będzie ze 13 , trochę duzo :(
~66tor66@vp.pl
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
chciałem wana i jako taki ma niezłą cenę spróbujcie za podobną cenę kupić niemieckiego wana( nie muwię o cenach nowych aut ale o używanych)
~AS
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Dla mnie bardzo dobre rodzinne auto, nie do jazdy sportowej, ale wiele innych samochodów potrafię zostawić przy ruszaniu na światłach.
~droman
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
stosunek ceny do jakości - fatalny, auto stanowczo za drogie, sztucznie zawyżona cena przez dilerów, we Francji to ´renówki´ są najtańsze
~Yodman jareczq@wp.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jestem II wlascicielem, kupilem go po rewelacyjnej cenie takze nie moge w tym miescu sie wypowiadac. W moim przypadku ten stosunek wypada doskonale
~Mefi
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Za taką kwotę wartości samochodu nie oczekujmy zbyt wiele, wygodny nie jest, ale licząc pojemność potrafi miło zaskoczyć.