Lista ocen Renault Vel Satis 3.5 V6 245KM 180kW 2002-2009 (14) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seweryn
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Silnik znakomicie się spisuje w tym samochodzie. jest bardzo dynamiczny, a to tego ten dzwięk widlastej V6 - po prostu super. Przyspiesza w ciągy 7 sek do setki i jest bardzo elastyczny. Ale wskaźnik poziomu paliwa też bardzo szybko sie obniża niestey (w moim przypadku około 13~16l po mieście wychodzi). Koszty serwisowe nieźle wypadają pod warunkiem że ktos nie kożysta z ASO. W moim modelu jest silnik z Nissana 350Z - można go podtuningować...
~mi70@op.pl
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
samochód bardzo wygodny przedtem miałem voyagera 3 2.5crd myslałem że to dobre auto vel satis jest o niebo lepszy tylko mógłby mniej palić w miescie mam go za krótko aby coś się zepsuło ale przy 600 po wizycie na myjni skrzywiła się tarcza hamulcowa uważajcie aby nie chłodzić ich zaraz po jeżdzie poza tym autko bardzo ciche , wygodne fotele wielkie jak w domu
~Marcin
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Mruczy wspaniale. Bardzo korzystny stosunek obrotów do prędkości. 100 km/h - 2000 obr. 140 km/h - 2600 obr. Jeździ się bajkowo ! Wyprzedzanie prawie jak motocyklem. Szczególnie w trybie manualnym.
~Michał R
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Silnik 3,5 v6 to idealna jednostka do tego auta. Osiągi są bardzo fajne, potrafi wcisnąć w fotel ;) Spalanie na akceptowalnym poziomie, oszczędnie ok.10-11 l, przy ostrzejszej jeździe ok.16l
~VelUżytkownik
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Świetny i bardzo nowoczesny silnik, nawet jak na dzisiejsze czasy. Mruczy aż miło, a kiedy jest potrzeba wciśnie w fotel. Spalanie Pb na normalnym dla tej wielkości silnika, poziomie.
~velsat
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
świetna konstrukcja Nissana, rozrząd na łańcuchu, moc w każdej chwili dostępna, bezpieczeństwo, wygoda i satysfakcja
~Krzys
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
Tanie czesci zamienne markowych producentow. Wazne zeby dbac o stan oleju i tyle.
~alamsok65@poczta.fm
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
To jest piękna V6,podczas przyspieszania aksamitny gulgot a potem ciszaaaaaaa.
~dingus3@wp.pl
Hatchback 3.5 V6 245KM 180kW
silnik Nissana nowoczesna konstrukcja bezobsługowy na łańcuchu
~corwinb
Trochę \"wysilony\" ale to w końcy \"tylko\" benzyna