Lista ocen Rover 200 II Hatchback (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fr3sh
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Samochód jest wielkości Focusa, Astry etc i ma porównywalną do nich ilość przestrzeni w środku. Z tyłu mogą jechać wysokie osoby. Nie polecam podróży powyżej 100km z trzema osobami na kanapie. Poniżej tej odległości nikt się nie skarżył;)
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Rewelacja z przodu, z tyłu dobrze, choć parę centymetrów szerokości więcej i jazda z dwoma fotelikami i dobrze zbudowaną osobą dorosłą byłaby komfortowa również na długich trasach. Ogólnie i tak bardzo dobrze.
~wojtek o
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Rewelacja. Nie ma słabych stron. Auto przestronne a przecież z zewnątrz nie jakieś ogromne. Kabina jest przestronna, dobrze wentylowana i elegancka, z inkrustacjami z prawdziwego drewna orzechowego (!)
~gsx1300r1@op.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Auto wydaje się nie duże a w środku naprawdę dużo miejsca. I z przodu i z tyłu. Bezproblemowo 4 osoby do 180cm mogą wygodnie jechać w dalszą podróż bez obaw uszkodzenia kręgosłupa ;)
~olo_g-no
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
biorąc pod uwagę wiek to super. ekstra wykończenia. super welur. Troszeczkę wykonczenia materialem drewnopodomnym nie wytrzymują czasu i pękają.
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Z przodu super - naprawdę miejsca mi nie brakowało. Z tyłu nieźle - zależnie od ustawienia fotela przed pasażerem.
~Rafał
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Naprawdę bardzo dobrze. Mam 195cm wzrostu i jezdzę całkiem komfortowo zarówno jako kierowca jak i pasażer tylnego fotela.
~Luk
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Z przodu ok z tyłu chyba też bo żona z dzieckiem nie narzekają tak jak w E30 się zdarzało.
~dziki@chomiczowka.net.pl
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
4 dlatego bo jestem dosc wysoki i troche za blisko mam kierownice mimo maksymalnego odsuniecia siedzenia
~Witold
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
jak na 3 dzwiówke jest dość pojemny ,bagażnik też z daje rade.
Rover 200 II Hatchback