Lista ocen Rover 200 II Hatchback (38) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Skrzynia niestety ale zaskoczyła mnie bardzo negatywnie. Od początku jak kupiłem samochód przy przebiegu 90 000 Szumiała. Wymieniając sprzęgło wymieniłem olej. Szumiała nadal. Kilka dni temu Rozleciała się całkowicie. Staną i ani do przodu, ani do tyłu.
~mrq
Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW
jak to powiedzieć... taki sobie joystick jest w prawej dłoni i poza tym nic nie wiadomo, jest tam na prawdę czy jej ni ma - cisza... swoje robi bez szemrania. Śmieszą mnie te astry i golfy...
~Luk
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
U mnie biegi wchodzą z lekkim oporem ale bardzo precyzyjnie. Wsteczny ok, nie jak niektórzy piszą że ta skrzynia ma to do siebie że są kłopoty ze wstecznym, to pewnie kwestia zużycia
~gsx1300r1@op.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
bardzo precyzyjnie wskakują biegi. Nie ma problemów jak w starych golfach II że przy ruszaniu ze świateł walimy w auto za nami ;) oczywiście skrzynia też Hondy.
~juliusz5@op.pl
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
czasami problem z wrzuceniem 1-go i wstecznego biegu.Z moich obserwacji wnioskuję że tego powodem jest bardzo czułe sprzęgło,które niestety trzeba ręcznie regulować.
~Witold
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
hmmm dość dobra niestety u mnie zaczely sie porblemy z wrzucaniem 2 i wsteczny trzeba po męsku wrzucić ale to możliwe że już nastą piło zmęczenie materiału :)
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Bez zarzutu nawet po nastu latach użytkowania. Żadnych problemów z wrzucaniem wstecznego, choć parę razy wyskoczył...
~fr3sh
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Świetna! 150000 na liczniku a biegi ciągle wchodzą lekko i przyjemnie. Skrzynia o dziwo nie złapała też nadmiernych luzów.
~wojtek o
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Skrzynia bardzo fajna, krótkie skoki lewarka, króciutkie przełożenia. Plus na miasto i na ściganie się, minus - na trasę.
Dziennik kosztów dla Rover 200 II Hatchback
7,9
~rabikula@interia.pl
Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW
Coś pięknego! Cicha, krótka, dokładna jak szwajcarski zegarek idealnie dopasowana do silnika.
Rover 200 II Hatchback