Lista ocen Rover 200 II Hatchback (34) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrq
Hatchback 1.6 GTi 122KM 90kW
Jest głośno (fabrycznie) - i tak ma być w sportowym aucie. Szczęściem nie trzeba zakładać rur z rynny, by było przyjemnie. Tu pozdrowienia dla setek tysięcy domorosłych prjektantów i konstruktorów, którzy nawet najfajniejsze auto zepsują bez chwili refleksji i wyrzutów sumienia - niech moc będzie z wami tunerzy polskich miast i wsi
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Cóż, nie miałem maty wygłuszającej komorę silnika, więc nie było najlepiej. Słychać było mocno silnik powyżej 100 km/h, pęd powietrza powyżej 110 km/h. Na plus całkiem przyjemny pomruk silnika, ale nie każdy to lubi i w długiej trasie może być męczące.
~ReFLeX
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Kiedy nim jeździłem to dałbym 4 gwiazdki - raczej odgłosy z zewnątrz, czy wewnątrz mi nie przeszkadzały. Potem jeździłem różnymi innymi autami i punkt odniesienia mi się nieco zmienił - nowe auta są zdecydowanie cichsze.
~Witold
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
nooo słychać silnik i to mocno mimo że wyciszony nie spelnia jakiś tam standratów ale idie sie przyzwyczaić. Plastiki napierdalja a troszkę szczególnie z tyłu półka ale jak na 19 letnie auto daje rade :)
~fr3sh
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
Wyciszenie zdecydowanie zbyt słabe jak na hałas wytwarzany przez silnik. Przy spokojnej jeździe bez zarzutów. Powyżej 3tys obrotów robi się jednak nieznośnie. Powyżej 4tys nie słyszy się własnych myśli.
~Polak
Hatchback 1.4 GSi/Si 103KM 76kW
slychac prace zawieszenia, silnik, przy wiekszych predkosciach szum, glownie przez uszczelki szyb, które sie zle ukladaja i strasznie halasuja
~gsx1300r1@op.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Jest w miarę dobrze, ale to tak naprawdę Honda, a one cicho nie lubią siedzieć. Dopóki stożka się nie założy to jest całkiem znośnie.
~wojtek o
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Gdyby nie silnik, dostałby ocenę doskonałą. A ponieważ silnik chodzi jak wiertara - tylko przeciętnie.
~Karol carol@bph.onet.pl
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
cichy przy malych obrotach silnika, jednak jak go wkrece na 5 i wyzej zaczyna halasowac - kocham to !
Dziennik kosztów dla Rover 200 II Hatchback
7,9
~Luk
Hatchback 1.6 GSi 112KM 82kW
Trochę słychać silnik na wyższych obrotach, ale to nie jest minus
Rover 200 II Hatchback