Lista ocen Rover (1722)

~welllone
Hatchback 2.0 Di 105KM 77kW
Silnik jest ekonomiczny przy zmianie do 2,5 tys obrotów. Gdy trzeba przycisnąć powyżej 2,5 tys obrotów wypija więcej paliwa ale czuć turbinę i 105 kucy pod maską. Wystarcza do wyprzedzania nawet przy prędkościach przekraczających 130 km/h (Silnik)
~Dymek
Sedan 2.0 CDTi 131KM 96kW
Wygląd zewnętrzny odpuszczam nie lubię powtarzać po innych. Po prostu jest śliczny. Pozostałe walory i wady chyba wystarczająco obszernie opisałem.
3,3
~Puszek
Hatchback 2.0 D 86KM 63kW
ogolna zintegrowana ocena to zasluzona 3+. W tym aucie ciezko sie zakochac, nie mozna go tez nienawidziec. Konstrukcja wiekowa, czesci nie sa tanie (mozna sie ratowac uzywanymi, polecam www.tomateam.pl), malo warsztatow wyspecjalizowanych w Roverach
~roiven@interia.eu
Rover 800
Sedan 2.0 Sport 197KM 145kW
auto raczej nie dla kobiety która nie ma pojęcia o mechanice chcąca tylko wsiąść i nic tylko jeździć może nie trza byc pasjonatem ale jak sie umie samemu w sumie to we dwóch np. wymienić uszczelke kolektora wydechowego to można sporo kasy zaoszczedzić a sama uszczelka od 15do45zł zresztą jak na ten rok dużo rzeczy jest w stanie idealnym, poza tym w każdym aucie kilkuletnim trzeba czasami sprawdzić czy są jakies nieszczelności zajrzec do...
~Rafałłłłł
Rover 600
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
15.08.2008 ROVER 600 Vanden Plas. Jest to SZESNASTY egzemplarz z silnikiem Diesla jakiego obejrzałem przed kupnem.Kupiłem go w przeliczeniu na ZŁ 9200. Znalezienie zadbanego egzemplarza po liftingu do 12000zł w Polsce jest praktycznie nieosiągalne. Auto z przebiegiem 139000km zostało sprowadzone z Luxemburga od pierwszego właściciela. Wersja wyposażenia 3.1 - el. przednie szyby - el. i podgrzewane lusterka - el. antena - manualna...
~Kistel kistel@orange.pl
Kombi 2.0 CDT 115KM 85kW
Jestem w aucie zakochany. Dla mnie całkowita rewelacja pod każdym względem. Wygląd pasuje, cena pasuje, możliwości pasują. Z dnia na dzień, z kilometra na kilometr kocham to auto co raz bardziej o ile wogóle tak się da :-)
~Rudy250
Rover 600
Sedan 2.0 SDi 105KM 77kW
Ogólnie ciekawe auto,niedużo pali,i jest bardzo wygodne,jeszcze jakby było ciszej w środku było by różowo.Po za tym jest w miarę mało spotykane na naszych drogach,wiec można poczuć sie wyjątkowym:)) Jeżdże nim zazwyczaj w trasie,na ogół o długosci 300km.Zawsze dojechałem do celu,i za to podoba mi sie ten samochód,po za tym jest bardzo ładny:P
~MieszAs
Hatchback 1.6 Si 111KM 82kW
Rover to auto mało popularne, choć ostatnio coraz częściej widywane w Polsce. Za jego indywidualizm musimy odwdzęczać się troską i dbałością. W zamian zapewni nam wiele mil niezapomnianej podróży. Pozostając niezawodnym i żwawym autkiem. Zaniedbane szybko nabawi się awarii uszczelki pod głowicą, co prędzej czy później odbije się na zdrowiu zarówno naszym jak i naszego portfela. Silniki dobrze chodzą na LPG.
~Thrillco
Sedan 2.0 CDT 115KM 85kW
Jesli kolejne 8 miesięcy będzie takie jak te minione to pozostanie mi tylko żałowac, że nie da isę już kupić R75 jako auta nowego. Z racji głownej wady układu wysprzeglania nastepnym razem pewniej bym podchodził do wersji z automatem, co do kórej byłem nastawiony sceptycznie i trochę załuje.
Dziennik kosztów dla Rover
6,7
11,0
~RomanS
Rover 45
Sedan 1.8 i 16V 117KM 86kW
komfort: super; wykończenie, materiały: super (no - może poza obiciem drzwi kierowcy - tapicerka wyłazi spod plastiku klamki). Kierownica - SUPER - pokryta dobrą skórą, właściwa średnica i GRUBOŚĆ z dwoma pogrubieniami pod kciuki, a z tyłu rowki pod palce - miodzio :). Zawieszenie - po 100tys. bez śladów zużycia ! Od 500km pierdzi coś z wydechu - czyli szykuje się pierwsza naprawa - NARESZCIE :(. Głośny przy dużych obrotach i prędkościach -...