Lista ocen Saab 9-3 II (159) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lestat9@o2.pl
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Jak na razie auto sygnalizuje po odpaleniu niskie ciśnienie oleju pomimo jego prawidłowego poziomu. Serwis nie jest w stanie nic z tym poradzić. Żle nałożona ochrona antykorozyjna w okolicach układu wydechowego zaskutkowała postawieniem przez auto wspaniałej zasłony dymnej.
~raskolnikoff
SportSedan 2.8 i V6 24V 255KM 188kW
U mnie nadzwyczaj szybko kończy się płyn do spryskiwaczy, ale poza tym bezproblemowo. Słyszałem, że innym sypią się bardziej. W samochodach sprzed liftingu problemy sprawia też elektryka i radio na światłowodzie. Ja mam już wnętrze z polifta.
~Tomi
SportKombi 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Steering lock malfuction...na razie z tym jeżdżę, czasem zapala się kilka razy dziennie, czasem nie widzę komunikatu przez wiele dni. Nie wiem co dokładnie jest przyczyną, więc może to być drobiazg... Innych drobiazgów brak-wszystko działa jak z fabryki.
~Sergio
SportKombi 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Teoretycznie wszystko ok, a jednak... elektronika jest czuła m.in. zapchał się wtrysk. Tankuję od lat na tych samych stacjach i to była pierwsza taka sytuacja, niestety zdarzyła się daleko od domu. Koszt naprawy niewielki, problem był jednak spory.
~tomalka_2007
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Drzwi się zablokowały od pasażera i tylko serwis dał rade. Okazało się że czasem odpina się kostka i tyle:-)koszt 170zł. rozbiórka dzrwi i zapięcie kostki:-)Poza tym czasem świeci poziom płynu w chłodnicy pomimio że jest prawidłowy- coś nie tak z czujnikami
~Tomek
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Wytarte napisy na przelacznikach . Z radia odkleja sie jakby farba . Plastiki bardzo szybko sie rysuja . Uchwyt na napoje to porazka - wyglada ladnie i tylko tyle . Po paru nacisnieciacg z przycisku zszedl nalot farby wykonczeniowej
~Jarosław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Cóż auto zawsze mnie dowiozło do celu i nigdy nie zawiodło że musiałem kombinować lawetę ( tak na marginesie to aero będzie ciężko na nią wjechać). Z drobiazgów to uszkodzony cewki, zacinające się zamki, łuszczące przycziski.
~Navigator-3000
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Zdarzaja sie niewielkie,sam naprawilem,dmuchawa,silniczek wycieraczek,zaroweczki,wymiana znaczkow logo na nowe na maskach,z elektronika nie mialem zadnych problemow (ECU,szyby,zamek,wyswietlacze,itd.) wiec jest OK.
~Paweł
SportSedan 2.8 i V6 24V 255KM 188kW
oplowskie rozwiązania konstruktorskie dają o sobie znac i do tego nieszczęsny moduł CIM który jest fabryczną porazką i główną bolączką tego auta. Słabej jakosci skrzypiące i wycierające sie materiały tez mogą zniechecic do jazdy.
~MedicalDivision
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
No cóż, Saab 9-3 czasem ma jakieś pierdołowate usterki które nie tyle są groźne co hm.. śmieszne. np Komputer sterowania światłami stwiedził sobie że zrobi błąd. Po skasowaniu błedu poziomowanie działa znów bez problemu;)