Lista ocen Saab 9-3 II (174) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~suszi
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
zawieszenie dość twarde, prowadzi się stabilnie, ale ważne są dobre opony i ciśnienie w kołach, 200kmh na autostradzie w zakrętach to zabawa :)
~hoobciu
Cabrio 1.9 TiDS 150KM 110kW
Zawieszenie jest raczej głośne i dość słabe jak na polskie drogi - zawieszenie wielowahaczowe niestety jest dosc kosztowne w przypadku wymian.
~brevo
SportKombi 1.8t 150KM 110kW
Auto z wielowahaczowym zawieszeniem , trzyma się drogi idealnie. Miałem model z 2003 roku i tutaj wyciszenie jest dużo lepsze. Nie wali tak na nierównościach.
~Konrad W.
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Daje radę, chociaż czuć, że jest dość podsterowny. Ciężki silnik i lekki tył. Sytuację ratuje kontrola trakcji. Dość delikatne zawieszenie.
~momos
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Nie wiem jak inni użytkownicy,ale ja jestem zadowolony z tego co oferuje fabryka. Dbając o to by nie wpadał w dziury, można cieszyć sie długo sprawnością.
~Kuba
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Auto świetnie trzyma się drogi, doskonale na zakrętach. Dość twarde zawieszenie ale pozytywnie zaskoczył mnie na wrocławskich dziurach.
~Paweł3
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Zawieszenie jest rewelacyjne. Samochód wogóle nie buja sie jak inne auta tej klasy. Przy dużych prędkościach bezproblemowo pokonyje sie zakręty.
~ADAM
SportSedan 2.2 TiD 125KM 92kW
Na drogach w cywilizowanych krajach bardzo dobry. Auto znakomicie trzyma się drogi. W Polsce nieprzyjemne stuki dochodzace czasami z zawieszenia
~Stanisław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Posiadam wersję AERO i nigdy nie jeżdziłem autem z lepszym zawieszeniem (przypominam że AERO posiada sportowe zawieszeni) Fantazyjne!!!
~SAAB:):):):)
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
naprawde trudno to auto wyprowadzić z równowagi przy wlaczonych wszyskich systemach ESP itp po prostu super prowadzenie na mokrym i suchym