Lista ocen Saab 9-3 II (174) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomalka_2007
SportKombi 2.8 V6 255KM 188kW
Wersja Aero robi swoje. twarde zawieszenie ale jak dla mnie rewelacja. w naszym regionie są super drogi więc można wykorzystać w pełni zawieszenie. W przeciwieństwie do skrzyni chyba najsilniejszy punkt tego samochodu.
~JoeBo
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Zawieszenie nie jest ani za miękkie ani za twarde. Jest w sam raz. Na zakrętach trzyma się jak przyklejony a jeśli nawet coś nie tak pójdzie, ESP nas skontruje. Czy to sucho czy mokro, autko świetnie się prowadzi.
~tg-tgart@wp.pl
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
wspaniałe trzymanie się drogi, tylne zawieszenie skrętne pozwala na utrzymanie toru jazdy dodatkowo, szerokie opony 225 trochę nie na nasze drogi ze względu na koleiny, ESP bez zarzutu pomogło mi tej zimy w górach
~kaxiu
Cabrio 2.0t BioPower 200KM 147kW
2.0t Biopower ogólnie jeździ lepiej niż 2.0t, ma też wentylowane hamulce. Podejrzewam, że z uwagi na moc na E85 tożsamą de facto z aero zawieszenie i hamulce ma albo identyczne albo bardzo podobne jak aero.
~kaxiu
SportSedan 1.8t 150KM 110kW
Świetny, choć dla niektórych może być za sztywny. Auto bardzo łatwe w prowadzeniu, gdzieś do 170-180 km/h jedzie jak po przysłowiowych szynach. Kierownica przekazuje bardzo wiele, zwłaszcza na dobrych oponach.
~Tomi
SportKombi 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Czuję, że mam kontrolę w czasie jazdy, fajna trakcja, zawieszenie średnio twarde ale wygodne, hamulce skuteczne (nie wiem dokładnie, ale przednie tarcze ponad 300mm a tylne też duże i wentylowane)
~trafal
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
jak dla mnie super. Charakterystyka bardziej soportowa...sztywne zawieszenie nie wychyla sie na szybkich zakretach. Niestety mniej komforowo na nierównościach, taki charakter mi pasuje.
~Paweł
SportSedan 2.8 i V6 24V 255KM 188kW
układ jezdny w wersji Aero jest dosc sztywny i na naszych drogach daje o sobie znac ale rekompensuje to pewnym prowadzeniem podczas szybszej jazdy gdzie doskonale trzyma auto na drodze.
~ziele3
SportKombi 1.9 TiDS 150KM 110kW
Zawieszenie jest w porządku, nic nie nie i nie stuka. Trochę twarde no ale dzięki temu nie buja i nie lata na zakrętach. Przy wyższych prędkościach niestety zbyt pod sterowne. Tutaj BMW wychodzi na plus.
~maczo@notowany.pl
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Fajne, sprężyste zawieszenie. Zwłaszcza w wersji Aero. Skrętna tylna oś, dająca wrażenie jazdy autem z tylnym napędem. Bolączką jest hałaśliwość, na szczęście naprawy nie są przesadnie drogie.