Lista ocen Saab 9-3 II (174) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fred
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
Świetnie zestrojone zawieszenie, doskonały kompromis pomiędzy komfortem i dynamicznym pokonywaniem zakrętów. Żadnych niepokojących czy denerwujących dźwięków z zawieszenia.
~PAWEŁ
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Poprzedni SS był na alu 15 obecny na 17.Ten samochód jeżdzi po dobrych drogach na zakrętach jak niemiecki ICE. Na polskich dziurach oczywiście trzepie.AUTO ZDECYDOWANIE NIE DLA EMERYTA
~Rysio
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Tak naprawde to jeszcze nie wiem. Denerwuja mnie przechyly i niestabilnosc przy szybkiej jezdzie. Nie wiem czy to elektronika czy silnik nad ktorym trudno zapanowac.
~T. Dąbrowski
SportSedan 2.0t 150KM 110kW
Na autostradzie i równej drodze rewelacja! Mam wrażenie że opony są wysmarowane butaprenem! W mieście na wybojach trochę twardy. Tylko 4, bo zawieszenie jest nieco głośne.
~Snowyy
SportSedan 1.9 TiDS 150KM 110kW
Wspomaganie elektryczne zabiera całe odczucie prowadzenia, ale jednocześnie jest bardzo lekkie i manewrowanie samochodem to nie problem, pomimo rozmiarów.
~Jarosław
SportSedan 2.0 Turbo 210KM 154kW
Kolejna zaleta tego auta układ jezdny w wersji aero jest mega sztywny, prowadzi się pewnie, a pokonywanie zakrętów to czysta przyjemność.
~Dawid
SportSedan 2.0t 175KM 129kW
Mimo przedniego napędu trzyma się drogi jak małpa gałęzi. Dobrze reaguje na ruch kierownicą, bardzo ciężko wpaść w poślizg, jest naprawdę dobrze
~Zbyszek.
SportSedan 1.9 TTiD PF 180KM 132kW
W trasie super, komfort połączony z prowadzeniem, trochę czuć poprzeczne nierównośći. Nie wiem, co to podsterowność, nadsterowność. Dużo lepiej ja w A4.
~Wojtek
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
4 gwiazdki, bo dla mnie za twardo, natomiast na łukach, serpentynach auto trzyma się bardzo dobrze, jednak na dziurawych drogach, trochę przetrzepie
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 II
7,2
11,1
11,5
~ziecdam
SportSedan 1.8 122KM 90kW
Ładnie się prowadzi, dobrze wybiera nierówności, trzeba pilnować stan zawieszenia, to tej pory wymieniłem łączniki stabilizatora i tuleje wahacza.