Lista ocen Saab 9-3 II SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW 2005-2010 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koneser
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Jeżeli chodzi o układ jezdny to daje maksymalną ocenę pomimo kilku wad. Zacznę może od wad- dość SPRĘŻYSTE nawet powiedziałbym twarde, ale wiadomo, citroen to nie jest, widziały gały co brały. Ponadto trochę awaryjne ale koszty wymiany tulei czy wahaczy nie są jakieś rujnujące, Może troche drożej jak w golfie IV ale bez sensacji.podobnie trwałość zawieszenia- jak na razie po zakupie auta zrobiłem 30 tys. i dopiero coś mi zaczyna lekko pukać z...
~Motomanka
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi i "bierze" ładnie zakręty. Niestety na nierównych drogach jak dla mnie za sztywno. Ale coś za coś. Albo się chce pływać w komfortowym zawieszenie ale na zakrętach zwalniać albo...
~Marcin
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Twarde zawieszenie daje radość ale na równych drogach. Na dziurach jest FATALNE! Trzeba przyznać że prowadzenie jest pewne i daje poczucie bezpieczeństwa. Pozwala czuć auto.
~PAWEŁ
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Poprzedni SS był na alu 15 obecny na 17.Ten samochód jeżdzi po dobrych drogach na zakrętach jak niemiecki ICE. Na polskich dziurach oczywiście trzepie.AUTO ZDECYDOWANIE NIE DLA EMERYTA
~Wojtek
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
4 gwiazdki, bo dla mnie za twardo, natomiast na łukach, serpentynach auto trzyma się bardzo dobrze, jednak na dziurawych drogach, trochę przetrzepie
~Saabik
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
kiepsko trzyma sie drogi a w zawieszeniu juz dwa razy byly wymieniane lozyska w mcphersonach i caly czas cos stuka
~Krzych R.
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Kupiłem używany ze stanem 130 tyś km, nie wiem co było wymieniane. Ogólnie OK.
~bkbud@vp.pl
SportSedan 1.9 TiD 120KM 88kW
Dla mnie troszkę za sztywny , ale może dzięki temu prowadzi się bardzo dobrze.
~mariodr1
Dobre prowadzenie.