Lista ocen Seat Altea (301)

~lepski
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Równomierna praca. Małe zużycie paliwa. Brak problemów z olejem. Dobrze zachowuje się zimą. Niezłe przyspieszenie jak na takie duże auto z motorem 105 KM. (Silnik)
~Piotrek
XL 1.8 TSI 160KM 118kW
Auto bardzo przyjemne pod każdym względem wyróżniające sie z pośród tłumu minuvanow. Bardzo przyjemnie sie nim jeździ jednak z moim silnikiem słabsze myśle ze są za słabe... Szwagier ma xl w dieslu 105 koni i już trochę autku brakuje... Uwaga auto z manualna skrzynia biegów której nie można niestety zaznaczyć w ocenie...
~Mariusz T
Standard 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto spełnia moje oczekiwania. Kupując je czytałem o hałasie w kabinie ale nie przeszkadza mi to bardzo. Zależało mi na niezawodności i tu trafiłem bardzo dobrze. Auto jest na płycie podłogowej golfa ma fajnie zestrojone zawieszenie (dosyć twardo). Silnik to jednostka, która się sprawdziła i o to chodziło. Części nie są drogie i dostępne.
~Art 69
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Maly zgrabny i przyciagajacy uwagę samochód jak wszystkie inne nie pozbawony drobnych wad ktore to z nawiązką rekompensuje pewne w prowadzeniu podwozie i prawdziwie hiszpański temperament niemieckiego TDI.
3,8
~Piotras
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
następne auto jakie bym widział pod sobą to altea 2.0 TDI 140 km lub 2.0 FSI 150 km. ten silnik jak dla mnie za słaby, może jeszcze sie przyzwyczaję.
~tomek1213@interia.pl
Freetrack 2.0 TSI 200KM 147kW
Duża moc i elastyczność zarówno na autostradę jak i spokojną jazdę po mieście (Silnik)
~Radek
XL 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko bardzo ładne z zewnątrz. W środku - tandeta. Marnej jakości plastiki. Kiepski materiał na kierownicy - brrrrr. Ogólnie - 10 letni fokus, któego jeszcze trzymamy robi w środku o niebo lepsze wrażenie. Poza tym głośny silnik. Mam nadzieje, że zrekompensuje się niezawodnością. Bardzo funkcjonalne nadwozie.
~moto fan
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Ogólnie bardzo fajne auto lecz nie idealne, bo takich nie ma. Na wyjazdy z małymi dziećmi trochę za mały bagażnik. świetnie sprawdza się w mieście, w trasie też ok.
3,1
~Paweł Kawałczewski
Standard 1.6 Mpi 102KM 75kW
Fajne autko. trudno nazwać go rodzinnym (mały i trudno pakowny bagaznik). Chyba pasuje do niego określenie MSV (multi sport vehicle) czyli nie jest to van z prawdziwego zdarzenie czyli samochód użytkowy (jakim jest np. OPEL ZAFIRA).
Dziennik kosztów dla Seat Altea
9,6
10,9
~Paweł polderus@op.pl
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Silnik, który mnie zaskoczył. Nigdy nie myślałem, że moim najdynamiczniejszym autem będzie diesel. Piękne przyspieszenie, ekonomiczny i niezbyt głośny. (Silnik)