Lista ocen Seat Ibiza III (285) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adamd
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dobrze zestopniowana skrzynia, przyjemna w użyciu, precyzyjna - pewność wrzuconego biegu, a nie gumowa jak w innych autach. Niestety zacina się pierwszy bieg.
~marcin80
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Mimo tego, że mam tendencję do nonszalanckiej zmiany biegów tylko raz czy dwa coś zaskrzypiało - ale jak piszę - to bardziej moja wina niż skrzyni.
~ptak027@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Skrzynka od VW spisuje się bardzo dobrze. Krókie przełożenia pozwalają na szybkie i sprawne operowanie biegami. Żadnych zgrzytów i problemów.
~Wodzu
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Bardzo dobrze dopasowane przełożenia. Skrzynia nie jest jednak tak precyzyjna jak w np w Fordzie. Trzeba dobrze wrzucać biegi bo czasem lubią wyskoczyć.
~Morski
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Chodzi jak masło - krótki lewarek - bardzo przyjemnie - nie miąłem problemu ze wstecznym biegu jak to wyczytałem gdzies tutaj wcześniej.
~Majka
Hatchback 1.9 TDi 130KM 96kW
Skrzynia precyzyjna dość krótka zwłaszacza 1 i 2 -mi to nie przeszkadza, bo lubię sobie pomieszać. Ale za to na autostadzie wrzucam 6 i jadę sobie . . .
~Manders
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Biegi wchodza precyzyjnie i lekko, wsteczny wymaga jednak nieco sily. Dobre zestopniowanie skrzyniu biegow pozwalajace na dynamiczna jazde.
~yaccaa
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Ogólnie bardzo dobrze z małym minusem na wsteczny. Moja żona ni jak nie może sie do niego przyzwyczaić ( dlatego musi siedzieć obok ;) )
~Damian
Hatchback 1.9 TDI FR 160KM 118kW
Skrzynia bardzo szybka oraz nie ma problemu przy wciśnięciu gazu do końca na 5-tym biegubo auto idzie jak torpeda
~Jaras1990
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Skrzynia dosyc dobra, krotkie biegi, czasem wsteczny ciezko wchodzil, ale po zmianie na nowe sprzeglo odrazu widac bylo poprawe ;).