Lista ocen Seat Ibiza III (285) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Byłoby doskonale, gdyby nie fakt, że często wsteczny nie chciał wejść za pierwszym razem. Poza tym nie mam innych zastrzeżeń.
~MOGLAS1981@WP.PL
Hatchback 1.9 SDi 68KM 50kW
Mogłaby mieć troche dłuższe biegi ale bez dramatu. Do miasta idealna ale na autostradę to ona się w ogóle nie nadaje niestety.
~Adam
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Zdarza się, że jedynka nie chce wejść ale bardzo rzadko. Biegi są krótkie, szybkie, z innymi nie ma problemów.
~llcoolszewcu
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Zastanawiałem sie nad ocena i myślałem o 4 ale po roku jazdy żeby 3 razy wsteczny wkładac bo nie wskakuje-troszke lipa;/
~mmking
Hatchback 1.9 TDi 130KM 96kW
Skrzynia 6cio biegowa z takimi przełożeniami świetnie pasuje do tego silnika. Chciałbym tylko, żeby skok lewarka był nieco krótszy.
~slawek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Często wypadająca jedynka to głowna wada, poza tym większych zalet ani wad ta skrzynia nie ma, ot standard w tej klasie aut.
~tomek.glos44@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
to cudowne przesiąść się z 2 do 3 generacji ibizy Skrzynia to krok milowy między tymi generacjami-w 4 mogą nic nie zmieniać:)
~zdzislawbochenski2aster.pl
Hatchback 1.9 TDi 130KM 96kW
Biegi jak dla mnie to ideał wchodzą lekko i tam gdzie potrzeba nigdy zaden niewskoczył nie na swoje miejsce a jest ich 6 do przodu.
~RonnY
Hatchback 1.4 TDi 75KM 55kW
Jestem swiadomy tego ze skrzynie mozna oceniac dopiero gdy sie przejedzie troche km. W danej chwili nie mam nic do zarzucenia /
~tabor1973@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Daje żle bo nic nie poprawiona z tym WSTECZNYM powinni sie wstydzić inzynierowie !!! w poprzednich modelach też tak było.