Lista ocen Seat Ibiza III (285) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 248 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sandman
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
niemogę się przyzwyczajić do wrzucania wstecznego jakos to rozwiązanie jest dla mnie niewygodne. ogolenie precyzja i lekkość z jaką się przeżuca biegi pozytywnie mnie zaskoczyła
~hellraiser666@tlen.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
w pierwszym okresie uzytkowania .. jak szwajcarski zegarek, biegi same "wchodzily" z czasem nieraz trzeba poszukac biegu, aczkolwiek sama skrzynia spina napede bezblednie....
~mm
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
jest świetna !!! Krótkie przełożenia, biegi wchodzą wręcz same, gałka zmiany biegów nie za długa (jak u konkurencji). Ma się wrażenie, że prowadzi się auto conajmniej o klasę wyżej
~NEO
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
SKRZYNIA TO CHYBA NAJLEPSZA CZĘŚĆ TEGO AUTKA,BIEGI WCHODZĄ JAK PRZYSŁOWIOWE "MASEŁKO" A ICH ZMIANA SPRAWIA DUŻĄ PRZYJEMNOŚĆ,SĄ ŚWIETNIE DOPASOWANE DO CHARAKTERYSTYKI SILNIKA.
~Adam
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
OK , wchodzą biegi dobrze i lekko ale czuć kanały pomiedzy zmianą biegów. Dla porównia w starej tego nie miałem a w tej musze się przyzwyczaić . Ale nie martwi mnie towcale.
~Franciszek T
Hatchback 1.9 TDi 130KM 96kW
Skrzynia w tym aucie to coś pięknego bardzo ładnie lewarkiem zmienia się biegi prawie po japońsku a przełożenia są dobrane bardzo dobrze .
~Stepien
Hatchback 1.4 16V 85KM 63kW
Skrzynia biegów jest precyzyjna. Niestety biegi krótkie. Ale auto zostało stworzone z myślą o mieście, także nie można za dużo wymagać.
~Tomek
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Auto kupiłem ze znikomym przebiegiem i od początku skrzynia chodzi dość topornie, lubi czasem \"przyciąć\" któryś bieg. Dlatego ocena 3.
~m.istek10@gmail.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Na początku skrzynia biegów pracowała bardzo dobrze, biegi wskakiwały precyzyjnie. Z biegiem czasu sytuacja się pogorszyła, czasami nie chce wskoczyć 1 bieg.
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza III
8,1
8,2
~HubiF
Hatchback 1.4 TDi 70KM 51kW
Bez zarzutu. Biegi wchodzę płynnie, choć 4 i 5 ma dość długie przełożenia. O wyprzedzaniu na 5 zapomnij. No chyba, że lecisz na 5-tce 130 km/h.