Lista ocen Seat Ibiza III (533)

~Juras
Hatchback 1.9 TDi 130KM 96kW
W swoim zadaniu sprawdza się doskonale, czyli jako mały, ładny, usportowiony (wersja FR) hatchback. Ale nic ponad to bagażnik jest w wprawdzie jak na segment przeciętny, ale brakuje schowków. Ale za to jeździ nieprzeciętnie.
~ibizon
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Posiadam go już jakiś czas i ciągle mi się podoba, co świadczy o tym, że to na prawdę udany samochód. Oczywiście, nie jest wolny od wad, ale moja subiektywna ocena całości to 5 z małym minusikiem.
~Woocash94
Hatchback 1.9 TDi 101KM 74kW
Samochód posiadam półtora roku, zrobiłem przez ten okres 18tys km. Jestem bardzo zadowolony. Jeden z najlepiej prowadzących się samochodów tego segmentu z dynamicznym silnikiem. Główną jego zaletą jest spora frajda z jazdy, szczególnie po krętej drodze. Świetny układ kierowniczy i zawieszenie pozwala czuć samochód w ostrych zakrętach. Można przyczepić się jedynie do słabych plastików wewnątrz, pomimo że górna część deski rozdzielczej jest...
~Technogil
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód wykonany bardzo solidnie, wszystko do siebie ładnie pasuje, nic nie odstaje (myślę tu o plastikach wewnątrz). Stylistyka również bardzo ciekawa. ogólnie samochód godny polecenia.
~Romek
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
Doskonały to jest Rolls-Royce więc ibizka taka nie może być ale jest samochodem naprawdę bardzo dobrym. Ładna linia, dynamiczny, małe spalanie, dobre wyposażenie, bezawaryjność, i brak obaw przed kradzieżą czego trzeba więcej? chyba tylko tego że jak się jedzie to człowiek się nie boi że za chwile mu silnik wybuchnie. Ogólnie samochód wart polecenia bo daje dużo od siebie a mało oczekuje w zamian. ;)
~pAblito
Hatchback 1.4 TDi 80KM 59kW
auto godne polecenia, jak na początek, do miasta, jak ktos chce cos ekonomicznego i małego :) design ciekawy mnie sie spodobał :) w srodku fajne okrągłe kratki nawiewu
~CzYżo
Hatchback 1.2 12V 64KM 47kW
Całokształt, więc jeśli potrzebujecie auta miejskiego którym wszędzie zaparkujesz, które niewiele spala, do którego części są ogólno dostępne i nie są drogie oraz nie zamierzasz wozić rodziny to ten samochód będzie optymalny dla Ciebie.
3,7
~Dawid
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto oceniam dobrze, świetny wygląd, dobry silnik oraz skrzynia biegów., awarie jak już się przydarzą to ich usunięcie nie zrujnuje portfela. Ibiza jest typowym autem miejskim raczej przez skromną ilość miejsca z tyłu dla 2osób. Polecam jednak mocniejszy silnik 1.4 85km w motorze 75km brakuje mocy zwłaszcza na trasach.
~MOGLAS1981@WP.PL
8,2
4,1
~Ciechan
Hatchback 1.9 TDi 130KM 96kW
Samochodem cieszę się do tej pory,jest wmiare nie pozorny mało kto widząc na słupkach oznaczenie FR domyśla się że to może więcej niż 1.2 bęzyna których pełno,i jak trzeba skopie tyłki zadufanym właścicielom większych czy droższych aut.Najbardziej cieszy a zarazem przeraża to co dzieje się po całkowitym wciśnięciu gazu.Super ekonomia na trasie przy zachowaniu normalnej prędkości aby osiągnąć 5 litrów nie muszę wlec się 80km/h przez co można...