Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (78) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Coby
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem dość wysoki i miejsca w środku mam pod dostatkiem, a wszystkie co potrzebne podczas jazdy pod ręką. Ergonomię mogę śmiało ocenić wysoko. Żona, która jest zdecydowanie ode mnie niższa również na narzeka na miejsce w środku i ergonomię. Jeśli chodzi o pasażerów to na prawdę jest dobrze. Nie jest to limuzyna ale pasażerowie z tyłu nie mają kolan wciśniętych w plecy osób siedzących z przodu.
~gdelfin
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu super, wielopoziomowa regulacja fotela pozwala dobrać idealną pozycję. Z tyłu miejsca mniej, ale w cztery osoby można jechać w dłuższą trasę. Trzy osoby z tyłu tylko na krótkie odcinki, profilowane fotele, zatem osobie siedzącej w środku nie będzie za wygodnie. Szkoda, że producent nie zrobił mniejszego o 15-20 cm bagażnika, wtedy z byłoby super.
~M-M
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu kierowca nie może narzekać na brak miejsca. Mam 180 cm wzrostu, a na pewno wygodnie mógłby siedzieć z przodu i wyższy kierowca. Podobnie na miejscu pasażera z przodu. Jednak jeżeli z przodu siądzie dwoje rosłych ludzi, pasażerom z tyłu zostaje mało miejsca na nogi. Z tyłu wygodnie jedzie się tylko we dwoje, we trójkę jest już po prostu ciasno.
~wkdk@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Co do przestrzeni kierowcy i pasażera z przodu to mogę powiedzieć, że aż nad to. Z tyłu zależy kto usiądzie, ja mam 188 cm wzrostu i się mieszczę bez problemów, kwestia tylko osób z przodu jak bardzo mają odsunięte fotele. Ogółem jest bardzo dobrze jak na tak nie koniecznie duże autko :)
~Mateusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Daję ocenę tak niską za ilość miejsca dla pasażerów siedzących na tylnej kanapie. Jeśli kierowca albo pasażer z przodu chcą usiąść komfortowo pasażerowie z tyłu...no cóż...lepiej, żeby ich tam nie było. A nawet gdyby chcieli jechać to o komforcie jazdy z tyłu zapomnijmy.
~db
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z przodu super dużo miejsca i każdy znajdzie odpowiednią pozycje dla siebie. Nawet bardzo wysokie osoby. Z tyłu natomiast jeśli chodzi o nogi to nie jest najgorzej natomiast gorsza sprawa jest z dachem. Ale w końcu to auto ze sportowym charakterem. Należy wybaczyć. :)
~Ster85
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja jako kierowca nie mam prawa narzekać. Pasażer obok mnie również (a wiem co piszę, bo kilka razy jako taki jechałem). Z tyłu swobodnie mieszczą się kolejne dwie osoby. Jeśli natomiast zasiądą trzy osoby to może im być ciut niewygodnie.
~bunio
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
z przodu az nadto mam 182 cm wzrostu i spokojnie wystarcza mi miejsca zaleta kierownica oraz siedzenia regulowane w kilku plaszczyznach mozna zajac wygodna i bezpieczna pozycje z tylu od biedy tez sie zmieszcze wiec jak na auto typu kompakt moze byc
~Artur
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Osobiście lubię siedzieć nisko za kierownicą i fotrl też mam ustawiony pod dużym kątem. Generalnie za kierowcą takim jak ja ciężko się siedzi, a do najwyższych nie należę. Także dla rodzin 5 osobowych nie polecam.
Dziennik kosztów dla Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
6,4
~wojtek_17
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam około 190cm wzrostu, ale w środku nie jest źle :) z przodu miejsca jest sporo, z tyłu trochę gorzej, ale jak siadłem za swoim fotelem to też źle nie było :) ktoś niższy będzie w miarę komfortowo podróżował :)
Seat Leon I Hatchback