Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sawicki
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód sprowadzony z niemiec być moze wynikiem mojego niezadowolenia jest stan samochodu po jego naprawie wiec moja ocena moze byc nieco subiektywna. Jednak nie do przesady pali duzo jak na diesla a moc ma średnia natomiast głosne wycie ktore słychac w srodku jest poprostu nie do wytrzymania konieczne włączone głosno radio Nie polecam leona choc ma bardzo ładny wyglad to samochod ten nie jest najlepszy do jazdy mnustwo plastikow ktore...
~Mateusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Moim zdaniem zasługuje na 5. Samochód utrzymany w dobrym stanie, mówię tu jak i o silniku tak i o karoserii, z roku 2001 można kupić z climatronikiem, 4 poduszkami powietrznymi, nienagannie grającym system audio Seata za ok.19.000-21.000zł. Rzecz jasna są jeszcze inne plusy jak właściwości jezdne, praktycznie bezawaryjny silnik. Przy tym opłaty OC i AC są moim zdaniem małe. Nie podam z jasnych względów nazwy TU, ale za OC+AC płaciłem 1100zł na...
~chanek69
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto z pazurem bym powiedziała, aleee!! chyba trafiłam na taki egzemplarz, który non stop się psuje!! Była wymiana uszczelni pod głowicą, co chwilę tarcze, teraz sie pedał gazu rozwalił a najgorsze jest to, że nie ma takiego w hurtowni!! Na początku po kupnie było wszystko ok ale teraz to jedna wielka skarbonka....
~M-M
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto kupiłem niedrogo, cena przystępna dla przeciętnego \'Kowalskiego\'. Będę chwalił to auto bo przez rok jazdy nie włożyłem złotówki w naprawę oprócz wymian elementów, które tego wymagały ze względu na normalną eksploatację. 5/5. Czekałem cały rok żeby wystawić taką ocenę i na taką to auto zasłużyło.
~Yacoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jakość do ceny.. hmmm... moim zdaniem warto. Technologia VW a wygląd o niebo lepszy niż golfa IV, którego na parkingach jest pełno i nie wiadomo który Twój :-). Jakość plastików o wiele lepsza niż w następcy Leon II - co trochę dziwne :-).
~medyk
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Na te lata gdy auto było produkowane to bym dał 10/10. Obecnie pewnie punktacja byłaby zaniżona ze względu na oczekiwania - mogło być cisze, precyzyjniejsze zawieszenie, lepsze oświetlenie, lepsza kultura pracy silnika
~Użytkownik
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jest często porównywany do golfa IV, a miażdży go w każdej dziedzinie, te same części ( tanie i dużo zamienników), ale ponadczasowa dynamiczna i agresywna sylwetka :)nie traci na wartości tak szybko jak auta francuskie i koreańskie
~wkdk@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wybierałem pomiędzy Astrą II, Focusem MK I i Peugeot 307. Astra i Focus były dużo tańsze w tych rocznikach, ale cieszę się, że wybrałem seata, wiem, że był to dobry wybór :) W tej cenie ciężko o lepsze autko :)
~puchatek.fm
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak wspomniałem ani Polonez ani Francuz to nie jest, a jak na niemiecko - hiszpańską klasę jest wart pieniędzy, za swojego zapłaciłem (mieszkam w Italii) 8000 euro ze wszystkimi dokumentami i opłatami wyłączając ubezpieczenie.
~db
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Swojego Leona kupiłem w super cenie. Wiec jeśli chodzi o mnie to nie mam wogóle co porównywać. A mam jakość Audi i VW. Po za tym jak ktoś kiedyś powiedział "Hiszpański temperamet a Niemiecka precyzja" - pokrywa się w 100%.
Seat Leon I Hatchback