Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (80) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~db
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W tej kwesti jest wyśmienicie. Przy 200Km/godz. prowadzi się świetnie. Bez nadmiernego skupienia można sypać taką prędkością. Dziury poprostu pochłania mimo twardego zawieszenia. Świetnie zestrojone.
~PEP
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Prowadzi sie znakomicie, trzyma sie drogi jak przyklejony. Twarde zawieszenie w miescie troche przeszkadza... cos za cos... Slabe wspomaganie podczas krecenia na parkingu.
~Michał Gdynia
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie jest dośc miękkie, jeździłem focusem II i tamten samochód inaczej sie prowadzi w leonie ma sie wrażenie że auto zbyt mocno się rpzechyla ale to tylko wrazenie
~nowy
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeździłem wcześniej Astrą II Sport benzyna, która miała dużo lepsze trzymanie w zakrętach ale przy dieslu w Leonie (cięższy przód) nie ma co oczekiwać rewelacji
~Ros
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
trzyma sie drogi bardzo ładnie a przytym nie traci na komforcie, ładnie amortyzuje nierownosci gorzej na dziurach ale to w koncu bardziej sportowe zawieszenie a nie jeep.
~dwitek@go2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto prowadzi się doskonale, bardzo dobra przyczepność, twarde (czasami dla niektórych zbyt twarde) zawieszenie, ale za to w zakręty można "wchodzić" z naprawdę dużą prędkością.
~Yacoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Chciałem dać doskonale, ale kupiłem a4 b6 i... jak na ten rok oraz rozwiązanie techniczne zawieszenia jest bdb. Jeździłem na kołach 16-ch i było ok.
~V
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Zawieszenie dość twarde a wspomaganie wymaga jednak pewnej siły. Przekłada się to jednak na pewność prowadzenia i lekko sportowy charakter auta.
~Piotr
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto posiada sportowe zawieszenia więc troszkę trzepie na polskich dziurawych drogach. Jednak doskonale trzyma się drogi i mimo pewnych

Usterki Seat Leon I

Seat Leon I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~slawo80
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Sztywny,bardzo dobrze się prowadzi w zakrętach, nie zakładać za niskich profili bo zawieszenie twarde i czuć wtedy każdy kamyk na drodze.
Seat Leon I Hatchback