Lista ocen Seat Leon I Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2005 (80) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bgo072@.poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Słabe zawieszenie : miękkie oraz w chyboczące sie na boki, rzuca tył, może specjalny model SPIRIT tak ma. Poprzednio jeździłem Astrą 2 , było dużo lepsze.
~Adam z Warszawy
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
zawieszenie super, można z dużymi prędkościa wchodzić w zakręty, jeździłem wieloma samochodami ale Leon ma najlepsze zawieszenie, moze troche za twarde
~DPietrzyk
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
kierownica dobrze reaguje, auto nie pływa w zakrętach :) jest dośc sztywne ale wygodne :) nie buja go na boki :)
~Ster85
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Prowadzi się bardzo dobrze, nie mogę narzekać. Promień skrętu jest spory, więc nie ma problemów z nawracaniem na wąskich uliczkach.
~MałaMi
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Świetnie trzyma się drogi, nie buja na zakrętach, aż kusi żeby przy wychodzeniu z nich \"depnąć\"... solidna konstrukcja.
~Dominik
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
bardzo dobry jedynie co może denerwować to skrzypiące gumy na dziurach ale to przypadłość chyba wszystkich leonów.
~M-M
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto dobrze trzyma się drogi i lekko prowadzi. Zakręty (jadąc dobrą drogą) to czysta przyjemność nawet przy większych prędkościach.
~fisher
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
dobrze sie sprawuje,nieco podsterowny,podwozie jest bardzo nisko nad ziemia,przez co czesto zawadzam nim o kocie lby
~Artur
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Dość sztywny, ale nie buja na boki i to jest chyba najważniejsze. Auto ładnie trzyma się jezdni.
~qusha
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
nie mam zastrzeżeń, poza elementami zawieszenia no ale mój egzemplarz to krajowiec wiec wysłużony jest sporo
Seat Leon I Hatchback