Lista ocen Seat Leon II (154) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Markost
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Kierowca i pasażer mają wystarczającą ilość miejsca. Za kierownicą można przybrać idealną pozycję i pokonanie 300km bez przerwy nie męczy. Z tyłu pewnie gorzej, ale nie siadam z tyłu...
~andy
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
Z przodu jazda jest bardzo komfortowa ze względu na znaczna ilość miejsca ale jak wiadomo wszystko zależy od postury prowadzącego lub pasażera. Tylna część jest mi nieznana ponieważ zawsze prowadzę :)
~GerwazyProtazy
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
auto dla dwóch osób jest ok , bagażnik pomieścił wszystko na tygodniowe wakacje, jakby było przy 4 osobowej rodzinie? hmmmm myślę ze już nie tak fajnie, no ale nie oszukujmy si nie jest to auto rodzinne.
~nowy
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Dla mnie i pasażera jest miejsca wystarczająco dużo.Ci co siedzą z tyłu, no cóź nie polecałbym dorosłej osobie podobnej do mnie podróży na dłuższą odległość.Z tyłu wożę tylko psa i nie narzeka.
~Hunter
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
W porównaniu do Seata Leona I jest dużo więcej miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Wycieczka do Francji dla 4 osób, bez najmniejszego problemu i dyskomfortu. Bagażnik w starym leonie był większy.
~damian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak dla mnie miejsca jest wystarczająco, trochę za szeroki jest tunel środkowy, który ogranicza przestrzeń na nogi. Bagażnik mógłby być większy ale problem w czasie wakacji czy wyjazdu na narty rozwiązuje box.
~Ircyn
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów jak dla mnie jest ok, choć w pewnych sytuacjach zachaczam kolanem o plastikową obudowe kolumny kierowniczej( coś już tam zerwałem, mocowanie plastiku)
~a47k@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Z przodu wydaje się doskonale, ale dla pasażerów z tyłu nieco rozczarowuje. W Altei na ten przykład... otchłań, a tu... Cóż, ja jestem kierowcą więc nie narzekam. Proponuję dokonać porównań z innymi.
~PrzemasJestem
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Pozycja kierowcy jest na 5 z plusem. Fotele są bardzo wygodne, z tyłu szczerze mówiąc siedziałem z 3 razy i jest mi się ciężko wypowiedzieć, lecz nikt nigdy nie narzekał. :)
~hothatchfan
Hatchback 2.0 TSI Cupra 265KM 195kW
fotele kubełki, ale ja 100kg kloc się jeszcze mieszczę :) pozatym to jest kompaktowy hacthback, spokojnie dla 4-osobowej rodzinki. Jest troszeczkę mniejszy od Focusa.