Lista ocen Seat Leon II (154) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miramor
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Świetnie z przodu, nieco gorzej z tyłu (podobno). Bardzo dobre fotele przednie, naprawdę, po 500 km nad morze człowiek wychodzi z auta jakby dopiero co wsiadł:)
~qczarq
Hatchback 2.0 TFSI 16v Cupra 240KM 177kW
Super, mam prawie 2m wzrostu i się mieszczę w kuble bez problemu a za mną spokojnie drugi taki pałąg usiądzie :). Typowe auto dla 4 osób. Ilość miejsca porównywalna z Passatem.
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Przestrzeń zdecydowanie lepsza niż w poprzedniej wersji Seata Leona. Bagażnik niby o 1 litr większy ale sprawia wrażenie mniejszego. (Mam nadzieję, że jest to tylko moje wrażenie).
~gustlik123
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Posiadam dwa metry wzrostu miejsca z przodu mam bardzo dużo i na tylnej kanapie też dam radę się wyprostować i nie dotykać głową sufitu
~Tarabasek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Kierowca i pasażer mogą wygodnie siedzieć z przodu. Na dłuższe trasy da się pojechać na tylnej kanapie i w 3 ke. Fotele trzymają dobrze w zakrętach.
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Miejsca z przodu wystarczająco. Pasażerowie z tyłu również bez problemu pojadą. Za kierowcą 175 cm z tyłu dużo miejsca. Brakuje podłokietnika z przodu.
~Arcymiszcz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ciężko się wsiada do Leona. Nisko zawieszony i skrzydełka na siedzeniach utrudniają posadzenie tyłka ale jak już sę siedzi to nie chce się wstać.
~mCh
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Wystarczająco dużo miejsca zarówno dla rosłych kierowców i rosłych pasażerów siedzących za nimi. Nie spodziewałem się, że w tym autko jest tak dużo miejsca.
~Mirek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
dla kierowcy i pasazera jest spoko ,ale z tyłu osoba na środku może jechać nie wygodnie poza tym wszystkie pozycje są do wykonania na tylnej kanapie:D
Dziennik kosztów dla Seat Leon II
6,7
11,0
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu miejsca ile trzeba, a autko delikatnie "otula". Z tyłu, jak na kompakt, bardzo dobrze. EDIT po 20kkm: Nic się nie zmieniło