Lista ocen Seat Leon II (154) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~K
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Miejsca jest wystarczająco a fotele wygodne i dobrze trzymające na boki. Z tyłu nie wiem bo tam nie jeżdżę, ale nikt nie narzekał.
~wloch@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Z przodu wystarczająco - 185 cm. Auto jest dość nisko zawieszone stąd problem dla ludzi starszych jadących jako pasażerowie.
~Pan Prezes
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Ja mimo gabarytów nieco większych niż przeciętne czuję się komfortowo,Z tyłu też nieźle.Myślę, że na tą klasę wystarczy.
~pawel
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu i styłu dużo miejsca na nogi oraz wysokość jest odpowiednia dla osób około 185 cm wzrostu.
~Rafał
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Z przodu bardzo wygodnie, fotele świetne. Z tyłu wiele samochodów jest ciaśniejszych.
~Wojtek
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Kierowca i nawigator mają dużo wolnego miejsca, zaś uczestnicy tylniego pokładu euforią nie emanują.
~Jarek
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
z przodu ok ,z tyłu trochę mało ale tragedii niema. Bagażnik ok - dla 2 osób na wakacje wystarczy ;]
~KORNEL
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
jest bardzo dużo miejsca w aucie fotele kubełkowe trzymają bardzo dobrze,a za razem bezpiecznie i wygodne
~Davis
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
duzo wiecej miejsca niz w leonie 1 auto nie za male nie za duze dla malej rodzinki w sam raz
~tom
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu ,bagażnik ogromny w porównaniu do 156 sedan ,kombi mnie nie interesuje