Lista ocen Seat Leon II (155) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu miejsca jest pod dostatkiem, szyba przednia jest daleko od deski roździelczej co powoduje miłe uczucie jazdy autem o klase wyższym. Z tyłu miejsca dla rodzinki jest wystarczająco. Bagażnik na codzień jest wystarczajacy, na dłuższe wyjazdy trzeba pokombinować z ułożeniem bagaży. 2+1
~andrzej_marek
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Nie ma się do czego przyczepić.Kupując to auta wiedziałem, że nie kupuję Vana czy Superba. Pozytywnie mnie zaskoczyła ilość miejsca. Po zimowej wyprawie na narty (4 osoby + sprzęt) nie nie narzekał, wręcz przeciwnie!Bagażnik wystarczył dla 4 osób na tygodniowy pobyt.Meble z IKEA też nie narzekały :)
~korin
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Samochodzik do dużych nie należy, jednak zarówno z przodu jak i z tyłu jest sporo miejsca na wygodną jazdę dla słusznych rozmiarów 4 osób. Przy trzech osobach na tylnym siedzeniu jest już nieco ciasno. Bagażnik przyzwoitej wielkości, w zupełności wystarczający w tej klasie samochodu.
~simon172@wp.pl
Hatchback 2.0 TFSI FR 200KM 147kW
Z przodu wystarczająco miejsca dla kierowcy i pasażera, ale jak kierowca ma więcej niż 185 cm wzrostu to za nim wygodnie usiądzie tylko dziecko. Fotele zapewniają świetne trzymanie boczne, bo wyglądają jak kubełki, ale to chyba tylko w wersji FR i Cupra.Bagażnik bez szaleństw, bagaże trzech osób, pomieści.
~Paweł
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
I tu znów przeciętnie. Siedzi sie nisko i z przodu jest OK. Natomiast z tyłu mało miejsca na nogi i nad głowa tak że wyżsi pasażerowie będą narzekać. Siedzenia twarde i jak dla mnie przeciętne. W Focusie lepiej znosiło sie dłuższe trasy.
~mario677
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
brak jakichkolwiek uwag, samochód jest w środku naprawdę przestronny: dlugo zastanawiałem sie jakie auto kupić, pod uwagę brałem m.in. opla astrę III kombi, jednak w leonie pasażerowie siedzący na tylnej kanapie mają zdecydowanie więcej miejsca na nogi
~posiadacz
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
Z przodu jest na prawdę dużo miejsca. Wiadomo, że Seat Leon nie jest autem typowo rodzinnym więc z tyłu jest już mniej miejsca jednak to nie przeszkadza jeśli wasza rodzina nie jest zbyt duża i wiekowa (mam na myśli starsze dzieci :))
~MEDUZA
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
W Altei przy mniejszej długości jest o wiele przestronniej. Natomiast w Leonie bez szczególnych zastrzeżeń. Fotele z przodu mają szeroką regulację wzdłużną. Z tyłu też jest wygodnie. Linia dachu nie przeszkadza.
~qsy
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Z przodu duża swoboda zarówno kierowcy jak i pasażera. Regulacja fotela i kierowcy w dwóch płaszczyznach pozwala dostosować przestrzeń nawet do wysokiego kierowcy. Z tyłu jak na tą klasę auta zupełnie wystarczająco.

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kamil
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Z przodu nie mogę narzekać na brak miejsca mam 188cm i 125kg wagi i czuję się w nim dobrze. Podgrzewane fotele także na plus. Nie wiem jak z tyłu bo nigdy nie jeździłem haha ale teściowa się miesci.