Lista ocen Seat Leon II (154) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem, z tyłu mogłoby być troszkę więcej. Pomysłowe schowki w przednich siedzeniach z tyłu (w sam raz na gazety itd.)
~Maa
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo wygodne fotele! Chyba najlepsze w tej klasie (tylko Civic ma podobne ale przegrywa tylna kanapa ktora jest malo przyjazna dla pasazerow)
~Właściciel 007
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Dla 4 osób super, w 5 osób nie jeździłem. Kierowca ma dużo miejsca dla siebie i jest przyjemnie otulony wnętrzem.
~Adrian
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak na tą klasę samochodu to miejsca jest sporo- wygodnie dla 4 osób, podróż w piątkę raczej tylko na krótkich trasach ;)
~Tomek131
Hatchback 1.6 CR 105KM 77kW
Troszkę brakuje tego miiejsca z tyłu oraz w bagazniku. Do skody octavii wiele brakuje ale coz to tylko hatchback
~mariusz-bioly
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak dla mnie miejsca wystarczy. Mam jedno dziecko i jakoś się mieszcze na wczasy . ale to kwestia jaki kto ma walizki
~seatta
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
wygoda i przestrzeń lepsza niż w innych samochodach tej klasy. bardzo wygodne siedzenia zarówno tył jak i przód
~Łukasz Juliusz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Z tyłu (wbrew pozorom) bardzo dużo miejsca. Nawet ostatnio jechałem takim leonem jako TAXI po Krakowie - fajnie się jechało :)
~Zniwiarz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Na mój 178 z przodu i z tyłu jest wystarczająco miejsca, na nogi, nad głową, na łokcie :). W każdą stronę odpowiednio.

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~WINZDOR
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów niespodziewałem się tego po leonie czasem mam wrażenie że za dużo