Lista ocen Seat Leon II (154) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nieźle. Jestem dość wysoki więc fotel kierowcy jest sporo odsunięty od kierownicy, a pomimo tego na tylnej kanapie pozostaje sporo miejsca na nogi pasażerów.
~jedi
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Z przodu ok, miejsca jest wystarczająco,choc szału jak na ta klasę nie ma, ale z tyłu nie jest wygodnie, zwłaszcza jak się jest wysokim.
~Tomek
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jak na tą klasę auta ciężko się przyczepić z przodu miejsca jest bardzo dużo, z tyłu niestety osoby powyżej 185 cm będą się trochę męczyć.
~Shakir
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przestrzeń to było główne kryterium wyboru auta. A4, exeo, mitsubishi lanser - wszystkie te auta przegrały z Leonem pod względem miejsca w środku.
~DUCH
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo wygodne fotele z przodu i z tyłu. Jechałem właścnie cały dzień w 5 osób i wygoda nie mniejsza niż w samochodach o klasę wyżej (np. Honda Accord).
~piotrekcarlisle@op.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na kompakt jest dobrze cztery dorosłe osoby jadą wygodnie ze sporym miejscem na nogi,w piątke w krótki wyjazd akceptowalnie,dla nas dwojga rewelacja
~lucas
Hatchback 1.4 MPI 85KM 63kW
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Kia Ceed miała chyba troche więcej miejsca z tyłu, a Honda Civic i Fiat Bravo miały większy bagażnik.
~Tomek
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Mi odpowiada - i to nie tylko dlatego ze jestem raczej średnich wymiarów :), Raz czy dwa woziłem kogoś z tyłu na kanapie - nikt nie narzekał.
~Kubuś
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Z tyłu nie jeżdze a z przodu jest optymalnie bagażnik średniej wielkości jedyny minus to moze brak podlokietnika ale to tylko marudzenie
~Kajtus
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Tak jak dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca naprawdę sporo nawet bym powiedział b. dużo. Niestety z tyłu wygląda to już gorzej.