Lista ocen Seat Leon II (150) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jeszcze nie było upałów, nie mam zastrzeżeń poza nieco za głośną dmuchawą na 3 i 4 biegu. EDIT po 20kkm: Ogólnie wentylacja mogłaby być lepsza... Jakoś brakuje jej poweru, znaczy podmuchu.
~Piotrek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu bym trochę pomarudził. Ogrzewanie działa bez problemu. Ale klimatyzacja (manualna), owszem działa ale ustawianie konkretnej temperatury strasznie trudne, bo albo chłodzi albo grzeje, nic pomiędzy.
~roman
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Klima działa szybko. Mam manualną i bardzo szybko chłodzi. Wentylacja wydajna. Zimą trzeba poczekać kilkanascie minut zanim zacznie porządnie grzać. Pewnie dlatego, że silnik bardzo powoli się nagrzewa.
~posiadacz
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
Gdy był mróz na dworze i szyba zamarzała na początku jazdy szyba po stronie kierowcy znacznie wolniej się odmrażała aniżeli po stronie pasażera - być może jest to winą nieco zapchanej wentylacji.
~Magda
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wszystko działa jak powinno. Climatronic robi to co powinien, tylko przy wysokich temperaturach śmierdzi plastikiem i wiatraczki wentylatora tykają, co trochę irytuje.
~mariusz-bioly
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Wnętrze trochę twarde plastiki ale w miarę nic nie skszypi . ogrzewanie raczej super w porównaniu z Leonem 1 dużo szybciej się nagrzewa . wiem bo miałem Leona z2003 też 1.6
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Klimatyzacja dwustrefowa działa bardzo dobrze. Zimą ogrzewanie również sprawnie sobie radzi. Podgrzewane fotele grzeją się szybko, tylko chyba troszkę za bardzo.
~Hunter
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przesiadłem się z nawiewu na klimatyzację climatronic dwu-strefową więc zdecydowanie wolę takie rozwiązanie. Zimą jednak trzeba chwilkę poczekać na odmarzanie szyby przedniej.
~pwn2002@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
cicha i 2 strefowa klimatyzacja - odpowiednia i poprawna do takiego samochodu. Dobra funkcja odmrażania przedniej szyby. Trochę większy mogłby byc wylot nadmuchu na przednią szybę

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Hatchback 1.4 MPI 85KM 63kW
Dziś w Warszawie minus 13 (19 grudnia), fajnie, że w aucie ciepło, przyjemnie. Mam nadzieję, że nie będzie przykrej niepodzianki po tylu dobrych słowach pisanych.