Lista ocen Seat Leon II (150) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Automatyczna klima działa bardzo dobrze, po rozgrzaniu silnika chwilkę działa mocniej żeby rozgrzać wnętrze. Niestety nie miałem okazji potestować jak działa w trybie chłodzenia.
~caddy@op.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jak na diesla to nawet niezle sie nagrzewa. Z wentylacja nie ma problemow. Okropnie cuchnace plastiki we wnetrzu niestety powoduja u mnie odruchy wymiotne za kazdym razem jak wsiadam.
~andy
Hatchback 2.0 TDI DPF FR 170KM 125kW
Niestety mój leon ma (miał) problem z zamarzaniem przedniej szyby od wewnątrz. Jakimś cudem wilgoć dostawała się do środka. Uszczelnianie niewiele dało.
~kakusia9431
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobrze ogrzewa, oraz bardzo dobrze chłodzi, a co najważniejsze Autko to robi bardzo szybko. Na efekty climatronicka nie trzeba długo czekać.
~michalllll
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Bardzo szybko nagrzewa się nawet w duże mrozy. Co do klimy daje radę bez problemu. Mój leon jest czarny więc trzeba go mocno schładzać.
~DUCH
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Klima działa bez zarzutów - przy 30 stopniowym upale samochód można odpalić i doprowadzić do 21 stopni w ciągu 2-3 minut. Grzać w zimie jeszcze nie musiałem.
~MEDUZA
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Większych zastrzeżeń nie mam, choć klima półautomatyczna mogłaby być bardziej wydajna. Ogrzewanie bez zarzutu, ale co to była za zima w tym roku?
~oskaju1988@op.pl
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Climatronic - wydajny w lato, przyjemnie grzeje w zimie. Zaczyna pracować idealnie przy dobrze rozgrzanym silniku (chyba jak w każdej innej furze).
~qsy
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Klimatyzacja manualna działa bardzo dobrze i szybko chłodzi. Ogrzewanie co oczywiste w bezynie działa dużo szybciej niż w TDI i efektywniej.

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PrzemasJestem
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Prosta w obsłudze, o ile się nie mylę 7 stopniowa wentylacja. Ja u siebie mam klimatronik i działa bez zarzutów.