Lista ocen Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Za tę cenę (auto kupione nowe w salonie) jest to grabież w biały dzień.Samochód jeździ ale furmanka też jeździ i taczki jeżdżą tylko tam człowiek zakłada pewne mankamenty a tu dopiero otrzeźwienie przychodzi w momencie docierania nowego wyśnionego cacka które jest bublem sprzedawanym jako nieskazitelny i nieposzlakowany cud branży motoryzacyjnej.Serwisy to kpina i kabaret.Samochód nie jest wart wydanych pieniędzy.
~jedi
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Cena taka... normalna, ja mam jedną z podstawowych wersji, w której jest wszystko co akurat mi potrzeba(klima,radio mp3 z 6 głośnikami, elektryczne szyby i lusterka, alufelgi) więc nie wychodzi to źle. Ale jeśli chcemy autko dobrze wyposażone(jakieś przeciwmgielne,autoalarm, moze lepsza tapicerka) to zaczyna byc drogo jak to koncernie spod znaczka VW...
~pawel
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
moim zdaniem cena rynkowa w tym momencie mojego seata to około 33 tyś zł z Polskiego salonu i serwisowanego od nowości w ASO. Jest to 4 letni samochód jak dla mnie to jest niska cena w porównaniu do innych samochodów stajni VW z tego rocznika. Silnik VW wnętrze robione z tych samych elementów co VW.
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Cena nie jest niska, jednak w tej cenie są już zawarte wszystkie dodatki. Inne marki omamiają niższą ceną za wersję podstawową, ale jak się dołoży te dodatki, które mam w swoim Leonie to cena jest porównywalna.
~Adrian
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Polecam, w tych pieniądzach można znaleźć samochód dobrze wyposażony, z fajnymi systemami bezpieczeństwa, który pozwoli na swobodne poruszanie się w ruchu miejskim.
~Magda
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie należy do najtańszych, ale warto i kupiłabym go jeszcze raz. Bardzo skrętny.
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Za te pieniądze i przy tym spalaniu, to co dostaję w zamian jest super.
~Geralt_Riv
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Porównywalnie do konkurencji wypada to wszystko bardzo korzystnie.
~Pablo
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jakość do ceny hmm - wyposażenie w standardzie jest bardzo bogate.