Lista ocen Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jedi
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Sztywne zawieszenie, na zakrętach na równej drodze bardzo dobrze się prowadzi i daje poczucie bezpieczeństwa, ale w zestawieniu z polskimi dziurawymi drogami nie wygląda to najlepiej. Każdą dziurę boleśnie odczuwamy. Dośc głośno pracuje układ kierowniczy, ale lekko.
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jak dla mnie bomba. Lubię takie. Komfort może słabszy niż w np. Golfie, ale nawet dynamiczna jazda moim wypasionym potworem 1.2 ;-) po warszawskich dziurach jest pewna i wydaje się być bezpieczna. EDIT po 20kkm: Dalej jest dobrze :-)
~Geralt_Riv
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
precyzyjny układ kierowniczy i wzorowe prowadzenie. Auto bardzo pewnie pokonuje zakręty nawet przy większych prędkościach, nie czuć podsterowności. Ogólnie bardzo pozytywnie.
~Pablo
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Na początku odniosłem wrażenie że jest za twarde zawieszenie póniej mi przeszło albo się przyzwyczaiłem. Za to pięknie tłumi wszystkie nierówności. Bardzo dobrze trzyma się drogi.
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Samochód płynie, na zakrętach świetnie się trzyma. Na razie uwag brak. Nie wiem jak długo to zawieszenie wytrzyma na polskich drogach.
~Adrian
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Tutaj ogromny plus- samochód prowadzi się bardzo pewnie, w zakrętach czuć, że można sobie na wiele pozwolić, kierownica nie pływa.
~Wojtek
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Przy pełnym skręcie coś trze niemiłosiernie bez względu czy w prawo czy w lewo.
~pawel
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Trzyma się drogi znakomicie na zakrętach (koła 16)
~biznesmenlee
Pozytywnie na ostrych zakrętach
~Magda
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Trzyma się jezdni bardzo dobrze