Lista ocen Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Na razie trudno powiedzieć ponieważ nie eksploatowałem tego pojazdu w zimie. Z opinii wcześniejszych wiem, że silnik przy tej sprawności oddaje mniej ciepła co odbija się na ogrzewaniu w zimie wnętrza. Wentylacja super, chociaż irytuje mnie fakt parowania przednie szyby, gdyby nie klimatyzacja to byłby problem.
~jedi
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie próbowałem przy upałach klimy ale niestety warto odnotowac że charakterystyka silników TSI polega na tym że się wolno nagrzewają, niby fajnie bo to oszczędza Pb, ale wydłuża się w zimie okres nagrzewania samochodu niemiłosiernie.
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jeszcze nie było upałów, nie mam zastrzeżeń poza nieco za głośną dmuchawą na 3 i 4 biegu. EDIT po 20kkm: Ogólnie wentylacja mogłaby być lepsza... Jakoś brakuje jej poweru, znaczy podmuchu.
~Magda
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Wszystko działa jak powinno. Climatronic robi to co powinien, tylko przy wysokich temperaturach śmierdzi plastikiem i wiatraczki wentylatora tykają, co trochę irytuje.
~Pablo
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Powiem tak w poprzednim autku przy właczonej na max dmuchawie miałem mniej decybeli no i jak by była bardziej wydajna.
~Adrian
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Klima chłodzi (dwustrefowy klimatronic), a ogrzewanie grzeje, spełnia swoje założenia :)
~Geralt_Riv
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
auto powoli się nagrzewa poza tym wszytsko ok.
~pawel
Działa bez zarzutu.