Lista ocen Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefanito
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest dobrze. Przy wyższych prędkościach (130+) coś mi gdzieś lekko szumi. No i leciutko brzęczy jakiś plastik w drzwiach kierowcy... EDIT po 20kkm: Jeden feler: o początku hałas przy zamykaniu tylnych drzwi (nie bagażnika) jest jak z auta o połowę tańszego - pusty, głośny trzask. Naprawdę słabo....
~Sylwek12
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
W związku z zastosowaniem 6-cio stopniowej skrzyni biegów silnika w zasadzie nie słychać. Gdyby nie zegary to na wolnych obrotach nieraz zakręciłbym rozrusznikiem w trakcie pracy silnika. Najgłośniejsze w tym wszystkim są opony i ... radio jak moje dzieci zaczną się nim bawić :-)
~pawel
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Niestety jest słabe. Jak włączy się głośno muzyke pozamyka się drzwi i jest się na zewnątrz to w nieznacznym stopniu jest różnica w dźwięku wewnątrz jak i nazewnątrz. JEżeli jedzie sie do 100km/h bez muzyki nie ma wiekszego szmeru silnik jest bardzo cichy.
~Wojtek
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Tandetne pięta achillesa tego modelu.Wstyd i żenada.W szczególności hamulce trzeszczące i skrzypiące przy wolnej jeździe i zatrzymywaniu samochodu.Stra wersalka u matki babki naszego dziadka była subtelniejsza.
~jedi
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik bardzo cichutki, słychac tylko syk turbinki podczas przyspieszania, nawet z zewnątrz jest cichutki jak odkurzacz. Jedynie wspomaganie,jak już wspominałem,dośc głośno chodzi.
~Magda
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Rewelacja, nawet przy wyższych pretkosciach można rozmawiać swobodnie
~Adrian
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie ma szału, ale jadąc 140 km/h swobodnie można rozmawiać, jest po prosto ok.
~Geralt_Riv
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
przy autostradowych prędkościach potrafi być głośno w kabinie.
~biznesmenlee
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Tylko na otwartym oknie słyszę

Usterki Seat Leon II

Seat Leon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Pablo
Hatchback 1.2 TSI 105KM 77kW
Super nic dodać nic ująć.