Lista ocen Seat Leon III (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
ST Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW
Dla mnie prawie ideał. Prosto bez kombinacji, wszystko jak być powinno. Super podłokietniki, fajny tunel do bagażnika. zaczepy na siatki, podwojna regulowana podłoga bagażnika. Siostka ma Astre K kombi w wersji Dynamic, też fajne auto ale brakuje takich rzeczy.
~Paweł
CUPRA ST Facelifting 2.0 TSI 300KM 221kW
Wszystko dobrze rozplanowane. Bardzo nisko się siedzi, a zatem i trudniej wsiąść - należy o tym pamiętać. Same fotele bardzo wygodne (mam podstawowy zestaw). Idealnie trzymają. Panel sterowania skierowany ku kierowcy daje bardzo fajne uczucie bycia w centrum dowodzenia.
~misiol1
Hatchback Facelifting 1.4 EcoTSI 150KM 110kW
w golfie było lepiej. Tutaj dokucza mi brak wnęki na 1,5 litrową butelkę w drzwiach, maska silnika podpierana na na pałąk zamiast teleskopów, podłoga w bagażniku jest z cienkiej dykty i nie daje mozliwości zmiany położenia i stworzenia płaskiej powierzchnii po złożeniu kanapy
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Jedyny zauważony przeze mnie minus to obsługa ekranu poprzez pokrętło. Jest ono umiejscowione dość niewygodnie i trzeba trzymać rękę w górze, by nim operować. Idealnie byłoby przenieść je tak, by było pod ręką spoczywającą na podłokietniku. Poza tym drobnym szczegółem nie mam uwag.
~Hirek
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Deska rozdzielcza skierowana w stronę kierowcy, logiczne przyciski od klimatyzacji. Pierwszy raz wsiadasz do auta i nie musisz niczego szukać (jak w każdym chyba aucie koncernu WAG). Dla mnie wadą jest za mały wyświetlacz dotykowy (mam jego podstawową wersję).
~kai1981
ST 1.8 TSI 180KM 132kW
Wszystko bardzo wygodne i intuicyjne. Fotele FR mają bardzo dobre trzymania, ale są nieco mniej wygodne niż standardowe na dłuższe trasy. Zamykanie bagażnika da się rozwiązać lepiej niż uchwyt od spodu - w efekcie sprawne zamykanie wymaga wprawy i użycie sporej siły.
~A.K.
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wszystkie przełączniki są w zasięgu rąk, zaś ich obsługa jest intuicyjna. Stylistyka kokpitu przypomina połączenie VW z autami Audi poprzedniej generacji (wyświetlacz radia umieszczony tak jak w Audi A4 B8). Nie zawaham się dać najwyższej oceny- bo takiego wnętrza oczekiwałem.
~Drabadan
ST Facelifting 1.5 EcoTSI 150KM 110kW
Można mieć zastrzeżenia co do używania systemu multimedialnego. W porównaniu do VW guzików fizycznych brakuje. Cała reszta standard. Duży minus to mały bak paliwa - 45l. Brakuje chociaż tych 5 litrów. A tak jesteś zbyt częstym gościem na stacji.